اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

اگر تاریخ تکرار شود، قیمت توکن لایت‌کوین (LTC) می‌تواند با رویداد هاوینگ افزایش یابد – رویدادی که تنها حدود 100 روز دیگر تا آن باقی مانده است.

با نزدیک شدن به رویداد هاوینگ بعدی لایت‌کوین، نشانه‌هایی وجود دارد که قیمت این کوین ممکن است دوباره افزایش یابد. کاوشگر بلاکچین OKlink پیش‌بینی می‌کند که هاوینگ بعدی لایت‌کوین در 3 آگوست 2023 اتفاق می‌افتد.

رویداد هاوینگ یک تغییر برنامه‌ریزی‌شده در نرخ عرضه کوین‌های جدید در بلاکچین یک ارز دیجیتال است. برای بیتکوین و لایت‌کوین، چرخه هاوینگ آنها هر چهار سال یکبار اتفاق می‌افتد. نتیجه این است که پاداش برای استخراج بلاک‌های جدید در لایت‌کوین از 12.5 LTC به 6.25 LTC کاهش می‌یابد. این کار تعداد کوین‌های جدید را به نصف کاهش می‌دهد، کمبود کوین را بیشتر می‌کند و ممکن است باعث افزایش قیمت شود.

از لحاظ تاریخی، همراه با هاوینگ لایت‌کوین همیشه شاهد افزایش قیمت توکن آن بوده‌ایم. در آستانه آخرین رویداد هاوینگ خود در سال 2019، لایت‌کوین حدود 375 درصد افزایش یافت. قیمت LTC تا ژوئن 2019 – علی‌رغم بازار نزولی وحشیانه در سال 2018 – به اوج 143 دلار رسید. به طور مشابه، در سال 2015، قیمت تا 440 درصد در پیش از رویداد هاوینگ افزایش یافت.

100 روز دیگر تا هاوینگ لایت‌کوین: آیا قیمت افزایش خواهد یافت؟

اگر تاریخ تکرار شود، قیمت LTC می‌تواند با هاوینگ لایت‌کوین افزایش یابد که تنها حدود 100 روز دیگر باقی مانده است. با این حال، چندین عامل دیگر نیز می‌تواند نقش داشته باشد و بر قیمت دارایی تأثیر بگذارد. اینها شامل شرایط کلی بازار، احساسات سرمایه‌گذاران، رقابت و تحولات نظارتی است.

در همین حال، با تعداد آلتکوین‌هایی که روزانه در بازار عرضه می‌شوند، لایت‌کوین بیش از هر زمان دیگری با رقبای تازه‌نفس روبرو است. این همچنین ممکن است سرمایه‌گذاری در دارایی را محدود کند؛ زیرا سرمایه‌گذاران به دنبال پوشش ریسک سرمایه‌گذاری‌های خود و سرمایه‌گذاری در دارایی‌های متعدد هستند. به طور کلی، این عوامل ممکن است بر قیمت دارایی با وجود هاوینگ تأثیر بگذارد.

به هر حال تحلیلگران معتقدند لایت‌کوین به دلیل تیم توسعه قوی، سرعت تراکنش سریع و مقیاس‌پذیری آینده امیدوارکننده‌ای دارد. در نتیجه، آنها انتظار دارند که در آینده موارد استفاده و پذیرش این پروژه در جریان اصلی بیشتر شود که می‌تواند تاثیر مثبتی بر قیمت آن داشته باشد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.