اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

در مصاحبه جدید با کیتکو، لپارد نابودی دلار در ده سال آینده را پیش‌بینی می‌کند و می‌گوید مردم وقتی متوجه می‌شوند که دلار محکوم به شکست است، به سمت بیتکوین و سایر دارایی‌های کمیاب هجوم خواهند آورد.

«من فکر می‌کنم که مردم باهوش دنیا – و در نهایت بیشتر مردم – این پیام را دریافت می‌کنند و متوجه می‌شوند که ارزهای فیات به طور مداوم ارزش خود را از دست می‌دهد و با رشد این روند، مردم به سمت بیتکوین می‌روند. آنها به سمت بیتکوین خواهند رفت. به سمت طلا خواهند رفت. به سمت ملک خواهند رفت! هیچ کس آن‌قدر احمق نخواهد بود که از مجموعه‌ای از دولت‌هایی که ثابت کرده‌اند نمی‌توانند ارز را به درستی مدیریت کنند، اوراق‌قرضه بخرد.»

لپارد می‌گوید عرضه محدود ۲۱ میلیونی بیتکوین به آن برتری کلیدی نسبت به طلا می‌دهد و نقش محوری در افزایش قیمت پارابولیک بلندمدت آن به ۱۰ میلیون دلار خواهد داشت.

اگر فردا طلا به ۱۰,۰۰۰ دلار برسد، طلای بیشتری استخراج خواهیم کرد. شکی نیست؛ زیرا ما می‌دانیم منابع کجاست، صرفاً در حال حاضر اقتصادی نیست که آن را از زمین خارج کنیم.

در حالی که اگر بیتکوین فردا به ۱۰۰,۰۰۰ دلار برسد، بیتکوین بیشتری برای استخراج وجود ندارد و این میزان ثابت است؛ بنابراین این یک دارایی بسیار قدرتمند است. بیش از هفت میلیارد نفر روی کره زمین وجود دارد و ۲۱ میلیون از این کوین وجود دارد. این یک شکل بسیار خوب پول است.

قیمت 10 میلیون دلاری بیتکوین در بحبوحه سقوط دلار آمریکا در راه است

او افزود: از آنجایی که افراد بیشتر و بیشتری به این نتیجه می‌رسند که باید در این شکل پول پس‌انداز کنند، به نظر من قیمت بسیار بالاتر خواهد رفت. من مطمئن هستم که نوه‌های من اگر بشنوند فردی یک کوین کامل در اختیار دارد، شوکه خواهند شد.

در مورد ریسک‌های بیتکوین، لپارد می‌گوید که شک دارد این فناوری شکست بخورد؛ زیرا موارد استفاده زیادی را خواهیم دید، و واقعاً نمی‌تواند سناریویی را تصور کند که بیتکوین در بلندمدت برنده نشود.

او معتقد است که دولت‌ها می‌توانند با سخت‌تر کردن ورود و خروج از بازارهای کریپتو و مالیات بر عایدی سرمایه، سرعت آن را کاهش دهند، اما او معتقد است که این در نهایت به عنوان سیگنالی عمل می‌کند که بیتکوین آینده است و اینجاست که می‌ماند.

دیدگاه ها

1 دیدگاه

  1. کارشناسان قبلاً هم گزارش داده بودند دلار در حال فروپاشی اشت اما این برنامه نقشه کسانیست که هدفشان هک انسان و بردگی مطلق انسان است چون قرار است بجای دلار و خرید و فروش با کارت بانکی با استفاده از هوش مصنوعی و هک انسان ها ارزهای دیجیتال بکار گرفته شوند این ارزها نامرئی و درواقع براساس رفتارهای اجتماعی افراد به آنها تعلق میگیرد همانطوریکه چندسال است در ووهان چین به رفتار اجتماعی مردم امتیاز داده میشود مثلاً در صورتی که شما شهروند خوبی باشی با چشم تون یا اثر انگشت تان میتوانید وارد یک فروشگاه بشوید و مایحتاج خودت را برداری متاسفانه طبق تفاهمنامه هایی که وزارت ارتباطات و بانک مرکزی و وزارت بهداشت با یکدیگر منعقد کرده اند نظام اقتصادی و بانکداری ایران هم در حال ایجاد ساختارهای دیجیتالی و امتیازدهی شهروندان ایرانی بمانند کشور چین است ما مردم مسلمان ایران چنین اقداماتی را برنمی تابیم و شدیداً اعتراض داریم

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.