اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

چند ساعت پیش، ولیدیتورها در شبکه سولانا شروع به دریافت ایمیل‌هایی کردند که در آن Hetzner به مشتریان خود هشدار می‌دهد و از آنها می‌خواهد برای دسترسی به سرورها، تمام فعالیت‌های مرتبط خود با سولانا را قطع کنند.

پیش از این، Hetzner به‌صراحت اعلام کرده بود که هیچ‌گونه فعالیت مرتبط با ارز دیجیتال را در سرورهای خود تحمل نخواهد کرد.

با از کار افتادن تقریباً ٪۲۰  ولیدیتور‌های شبکه، سولانا ممکن است با یک سری مسائل فنی دیگری مواجه شود که قبلاً به آن‌ها عادت کرده‌ایم.

بااین‌حال، این مورد نشان می‌دهد که اقدامات Hetzner در قبال سولانا باید به‌عنوان هشداری برای اپراتورهای نود اتریوم در نظر گرفته شود.

بر اساس داده‌های Hetzner، اپراتورهای نود اتریوم خط‌مشی سیستم شرکت را نقض می‌کنند و به‌احتمال زیاد به سرنوشت سولانا دچار خواهند شد. بعد از آمازون،Hetzner دومین ارائه‌دهنده بزرگ هاست در کل شبکه است.

کاربرانی که نودهای سولانا را در ارائه‌دهنده فوق‌الذکر اجرا می‌کنند، باید دراسرع‌وقت به سرور دیگری سوئیچ کنند – در غیر این صورت نمی‌توانند در فرایند اعتبارسنجی شبکه شرکت کنند.

اگر یک نود سولانا را اجرا می‌کنید، مطمئن شوید که دراسرع‌وقت به یک ارائه‌دهنده دیگر سوئیچ کنید. همچنین ولیدیتور‌های اتریوم باید به فکر انتقال به ارائه‌دهنده دیگری باشند؛ ترجیحاً ارائه‌دهنده‌ای که تسلط نسبتاً کمی بر روی شبکه دارد.

خوشبختانه، تا به امروز هیچ مشکل مهمی در سولانا یافت نشده است، و شبکه همان‌طور که انتظار می‌رود به طور پیوسته در حال کار کردن است. توکن این پروژه نیز از نظر عملکرد بازار هیچ واکنشی نشان نداده است.

 

منبع

کلید واژه ها

دیدگاه ها

1 دیدگاه

  1. اینجاست که قدرت کاردانو و کاری که انجام داده مشخص میشه. با تموم شدن آپدیت های شبکه کاردانو بازار گاوی بعدی متعلق به کاردانوست

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.