اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

حدود 4 درصد از جمعیت جهان در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند و این عدد ممکن است تا پایان این دهه به طور پیوسته افزایش یابد. این بازار از لحاظ فرصت‌های سرمایه‌گذاری همچنان بکر به نظر می‌رسد. اخیراً Investing Review تحقیقاتی را در مورد بیشترین سوالات جستجو شده در مورد موضوعات مرتبط با ارزهای دیجیتال در گوگل منتشر کرده است.

این مطالعه هزاران پرس‌وجو را در گوگل تجزیه و تحلیل کرده است – و یک سوال خاص با 150,400 جستجو ماهانه رتبه اول را به خود اختصاص داد. بازدیدهای گوگل از سرتاسر جهان مدنظر قرار گرفته است و نشان می‌دهد که مردم مشتاق افزایش دانسته‌های خود در مورد دارایی‌های دیجیتال هستند.

5 جستجوی برتر در مورد ارزهای دیجیتال در گوگل

متداول‌ترین سوال در گوگل این بود که «چگونه در ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کنم؟» این پرس‌وجو تقریباً 150,400 بازدید ماهانه دریافت کرد که باعث شد در مجموع به 1.8 میلیون جستجو در سال برسد. جستجو نشان می‌دهد که میلیون‌ها نفر علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در بازارهای ارزهای دیجیتال هستند اما نمی‌دانند چگونه.

سوال پرتکرار بعدی به «چگونه می‌توانم سرمایه‌گذاری را شروع کنم؟» اختصاص یافته است – که هر ماه به طور متوسط 137,000 جستجو دریافت می‌کند. تازه‌واردها عمدتاً به صرافی‌های متمرکز و پلتفرم‌های غیرمتمرکز نگاه می‌کنند و از آنجا آموزش می‌بینند.

عبارت جستجوی «با چه مقدار سرمایه‌گذاری باید شروع کنم؟» با 64,000 جستجوی ماهانه رتبه سوم را به خود اختصاص داد.

عبارت جستجو شده «در حال حاضر در چه چیزی باید سرمایه‌گذاری کنم؟» 56,000 جستجو ماهانه دریافت کرده است. همچنین، تعداد انگشت شماری از مقالات در مورد ارزهای دیجیتال پیشرو را می‌توان با این جستجو سنجید.

این فهرست با سوال «سرمایه‌گذاری غیرفعال (Passive Income) چیست؟» به پایان می‌رسد؛ با 49,500 جستجوی ماهانه. همچنین، «آیا ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری خوبی است؟» نزدیک به 31100 جستجو ماهانه دریافت کرد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.