اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

طبق داده‌های به‌دست‌آمده از CoinMarketCap، در هفته گذشته، شیبا ۴.۰۵ درصد رشد کرده است و یکی از بهترین عملکردها را در بین ۲۰ ارز دیجیتال برتر در هفته گذشته داشته که بیش از ۲۵۰ میلیون دلار به ارزش بازار خود اضافه کرده است.

تقریباً ۷۰ درصد از هولدرهای شیبا در ضرر هستند

علاوه بر این، هنگام تجزیه‌وتحلیل این توکن، معیارهای آن‌چین نشان می‌دهد که تعداد هولدرهای در سود در قیمت فعلی کمی بیش از یک‌چهارم و ۲۶٪ است و در مقابل ۶۹٪. هولدرهای شیبا در ضرر و ۵ درصد در نقطه سربه‌سر هستند.

تقریباً ۷۰ درصد از هولدرهای شیبا در ضرر هستند

علاوه بر این، ترکیب هولدرهای شیبا نشان می‌دهد که ۳۰ درصد از آنها دارایی را بیش از یک سال، ۶۶ درصد آن را تا ۱۲-۱ ماه و تنها ۴ درصد آن را برای کمتر از یک ماه نگه داشته‌اند.

سیگنال‌های مومنتوم و قیمت که تا حدودی به توضیح احساسات آن‌چین شیبا کمک می‌کنند، نشان می‌دهند که روند کلی در حال حاضر نزولی است.

تقریباً ۷۰ درصد از هولدرهای شیبا در ضرر هستند

قابل ذکر است، در روزهای اخیر، شیبا نشانه‌هایی از افزایش مومنتوم را نشان داده است، زیرا توسعه‌دهندگان در این شبکه تلاش می‌کنند تا اکوسیستم را با گنجاندن مؤلفه‌هایی مانند متاورس و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) تقویت کنند.

در طول مدت مشابه، علاقه به توکن کاهش یافته است، روندی که مشخصه بسیاری از ارزهای دیجیتال در طول صعود تماشایی آنها در سال گذشته است.

کامیونتی کریپتو شرط‌بندی خود را روی شیبا به‌عنوان نیروی محرکه بازگشت بازار پس از فروش گسترده قرار می‌دهد. به‌عنوان‌مثال، داده‌های به‌دست‌آمده توسط Finbold از تابع تخمین قیمت در CoinMarketCap در ۳۰ سپتامبر نشان می‌دهد که کامیونتی ارزهای دیجیتال پیش‌بینی می‌کند که شیبا با قیمت متوسط ​​۰.۰۰۰۰۱۳ دلار تا پایان اکتبر ۲۰۲۲ معامله شود.

همان‌طور که اوضاع پیش می‌رود، شیبا در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۱۳۶ دلار معامله می‌شود که ۰.۷۶ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته است که فاصله قابل‌توجهی با برآورد قیمت دارد؛ اما هنوز در اوایل ماه هستیم. در همین حال، این توکن دارای ارزش کل بازار ۶.۲ میلیارد دلار است که رتبه چهاردهم را به خود اختصاص داده است.

منبع

کلید واژه ها

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.