اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

بنیاد آربیتروم روز گذشته بیانیه‌ای را برای رسیدگی توسط کامیونتی ارزهای دیجیتال منتشر کرد. این سازمان از انتقال زنجیره‌ای ۵۰ میلیون توکن ARB خبر داد – که 40 میلیون ARB به عنوان «وام به یک بازیگر سطح بالا در فضای بازارهای مالی» اختصاص یافته است. در همین حال، ۱۰ میلیون توکن ARB باقی مانده به فیات تبدیل شد و به هزینه‌های عملیاتی اختصاص یافت. پس از آن که بنیاد شروع به فروش توکن‌های ARB در قبال دریافت استیبل‌کوین، قبل از تصویب کامیونتی کرد، طرح گاورننس غیرمتمرکز آربیتروم مورد بحث قرار گرفت.

بنیاد آربیتروم ۵۰ میلیون توکن از ۷۵۰ میلیون توکن ARB که به خودش اختصاص داده بود، قبل از درخواست مجوز از کامیونتی فروخته بود.

فروش ۵۰ میلیون دلار توکن آربیتروم (ARB) توسط بنیاد و کاهش 11 درصدی قیمت - داستان چه بود؟

در یک پست وبلاگی در تاریخ ۲ آوریل، یکی از کارمندان بنیاد تلاش کرد تا اقدامات خود را روشن کند.

AIP-1 بحث‌برانگیز

در ماه مارس، آربیتروم به کاربران خود توکن ARB را ایردراپ کرد و اعلام کرد که قصد دارد به گاورننس غیرمتمرکز روی آورد. قبل از اعلام این خبر، بنیاد تصمیماتی گرفته بود، از جمله اختصاص ۷/۵ درصد از کل عرضه توکن به خودش.

بنیاد آربیتروم پیشنهاد بهبود آربیتروم (AIP-1) را برای تصویب این تصمیمات راه‌اندازی کرد. با این حال، پس از اینکه فاش شد که بنیاد قبل از فروش توکن‌ها منتظر نتیجه رای نمانده است، مشکلاتی به وجود آمد – با اینکه رای‌گیری در ۳ آوریل (امروز) به پایان می‌رسد و اکثریت قاطع کامیونتی، 70٪، به آن رای منفی داده‌اند.

پاسخ بنیاد آربیتروم

پاتریک مک کوری توضیح داد که بنیاد پیشنهاد AIP-1 را صرفاً «تصویب شده» می‌بیند. به گفته وی، به همین دلیل بود که شروع به استفاده از توکن‌ها به نفع DAO، از جمله تبدیل برخی توکن‌های ARB به استیبل‌کوین‌ها کرده است.

مک کوری گفت که راه‌اندازی DAO مشکل «مرغ و تخم‌مرغ» (کدام اول بودند؟) ایجاد می‌کند. در این مورد، پارامترهای خاصی قبل از تشکیل DAO نیاز به تصمیم‌گیری دارند.

با توجه به توضیحات مک کوری، AIP-1 یک رأی نیست، بلکه راهی برای اطلاع‌رسانی به کامیونتی در مورد تصمیمات قبلی است. او افزود که AIP-1 به بنیاد چک سفید امضا می‌دهد، زیرا برای حفظ مزیت رقابتی شبکه ضروری است.

خشم کامیونتی آربیتروم

در همین حال، چندین عضو کامیونتی از اقدامات بنیاد انتقاد کرده‌اند و برخی پیشنهاد کرده‌اند که توکن‌های فروخته شده را دوباره بخرند.

فروش ۵۰ میلیون دلار توکن آربیتروم (ARB) توسط بنیاد و کاهش 11 درصدی قیمت - داستان چه بود؟

Zaheer، سرمایه‌گذار کریپتو، گفت که این بنیاد تنها یک راه برای ترمیم شهرت خود دارد. به گفته وی، بنیاد باید «پیشنهادی برای خرید مجدد ARB فروخته شده و ارائه یک پیشنهاد جدید برای DAO برای تعیین چگونگی، زمان و میزان فروش ARB ارائه کند.»

فروش ۵۰ میلیون دلار توکن آربیتروم (ARB) توسط بنیاد و کاهش 11 درصدی قیمت - داستان چه بود؟

در همین حال، اقدام بنیاد بر عملکرد قیمت ARB تأثیر منفی گذاشته است. این توکن در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰/۷۹ درصد کاهش یافته و به ۱/۱۷ دلار در زمان انتشار رسیده است.

کلید واژه ها

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.