اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

فضای لایه ۲ اتریوم یکی از هیجان‌انگیزترین صنایع در کل دنیای کریپتو است، به خصوص پس از اینکه آربیتروم توکن و حاکمیت خود را اخیراً راه‌اندازی کرد در حالی که راه‌اندازی توکن و اولین پیشنهاد DAO می‌توانست بهتر اجرا شود، نهنگ‌ها بدون توقف در حال انباشت توکن ARB هستند.

توکن حاکمیتی آربیتروم اخیراً فراز و نشیب‌هایی را تجربه کرده است. در زمان عرضه، ARB برای مدتی بیش از 8 دلار ارزش داشت. سپس به ۱/۱۱ دلار کاهش یافت – پایین‌ترین حد خود – و بعد از آن ریکاوری تا حوالی ۱/۵ دلار را تجربه کرد.

بر اساس داده‌های CoinGecko، ARB در حال حاضر با قیمت ۱/۲۰ دلار معامله می‌شود که ۳ درصد کاهش در روز را نشان می‌دهد. با این حال، به نظر می‌رسد ARB آماده صعودی احتمالی است؛ زیرا نهنگ‌ها به انباشت بی‌وقفه این توکن در چند هفته گذشته ادامه داده‌اند.

به گزارش لوکونچیان، اندرو کانگ از Mechanism Capital در چند روز گذشته مقادیر زیادی ARB خریداری کرده است. روز چهارشنبه، کانگ یک میلیون دلار ARB خرید و روز پنج‌شنبه ۱/۸۵ میلیون دلار به سبد خود اضافه کرد. در مجموع، کانگ حدود ۲/۳ میلیون ARB با میانگین قیمت ۱/۲۴ دلار در اختیار دارد.

پیشنهاد جدید بنیاد آربیتروم و انباشت نهنگ‌ها

نهنگ ناشناس دیگری به تازگی ۵/۸۶ میلیون ARB به دارایی خود اضافه کرده است. در مجموع، آنها ۱۷/۶۲ میلیون توکن دارند و بزرگ‌ترین هولدر ARB هستند.

همزمان با انباشت نهنگ‌های آربیتروم ARB، بنیاد آربیتروم پس از اولین رای‌گیری ناموفق، از پیشنهادهای جدیدی رونمایی کرده است.

بنیاد آربیتروم از پیشنهادهای جدید رونمایی کرد

روز پنجشنبه، ArbitrumDAO اعلام کرد که پیشنهاد بحث‌برانگیز AIP-1 را به دو بخش تقسیم کرده است.

AIP-1 که اکثریت قریب به اتفاق آن رای منفی داده‌اند، اکنون به AIP-1.1 و AIP-1.2 تبدیل شده است. بخش اول پیشنهاد، راه‌های مختلفی که بنیاد را از خرج کردن منابعش محدود می‌کند، در میان موضوعات دیگر توضیح می‌دهد.

بخش دوم پیشنهاد می‌کند که اسناد اصلی حاکمیتی DAO را اصلاح کرده و آستانه پیشنهاد را از 5,000,000 به 1,000,000 توکن کاهش دهد تا حاکمیت بهتر اجرا شود. بنیاد آربیتروم همچنین گزارش شفافیتی در مورد راه‌اندازی اولیه بنیاد منتشر کرده است.

تصمیم برای اصلاح اولین پیشنهاد به ArbitrumDAO پس از اولین رای بحث‌برانگیز گرفته شد. این بنیاد پیشنهاد کرده بود که ۷۵۰ میلیون توکن ARB، به ارزش حدود 1 میلیارد دلار در زمان نگارش مقاله، به خود برای اعطای کمک‌های مالی، بازپرداخت هزینه‌های ارائه‌دهندگان خدمات، و پوشش هزینه‌های اداری و عملیاتی منتقل کند.

با این حال، منتظر پایان رای نماند و ۷۵۰ میلیون توکن ARB را انتقال داد. سپس این بنیاد برای پوشش هزینه‌های عملیاتی، ده میلیون ARB را فروخت. 40 میلیون توکن به عنوان وام به یک بازیگر خاص در فضای بازارهای مالی اختصاص داد، در حالی که اکثر دارندگان ARB به آن رای منفی دادند.

هنگامی که دارندگان ARB از چیزی که برخی آن را رای ساختگی می‌نامند مطلع شدند، آربیتروم تصمیم گرفت رای‌گیری را دوباره انجام دهد و پیشنهاد AIP-1 را به دو قسمت تقسیم کند. اکنون انتظار می‌رود DAO به زودی در مورد این پیشنهادها رای دهد.

منبع: dailycoin

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.