اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

اولین تلاش بلاکچین آربیتروم برای حاکمیت (Governance) روز شنبه به دلیل پیشنهادی مبنی بر واگذاری کنترل ۷۵۰ میلیون توکن ARB به ارزش نزدیک به ۱ میلیارد دلار به بنیاد آربیتروم انجام شد. این توکن‌ها یک برنامه «کمک مالی ویژه» را تأمین می‌کنند که هدف آن تقویت رشد در آربیتروم است که هفته گذشته توکن حاکمیتی ARB خود را منتشر کرد. اما طبق پیشنهاد AIP-1، دارندگان ARB در مورد اینکه چه کسی یا چگونه بنیاد آربیتروم مبلغ نزدیک به ۱ میلیارد دلار را تخصیص می‌دهد، نمی‌توانند نظر بدهند.

دلیل آن این است که بنیاد متمرکز آربیتروم نیازی به تخصیص کمک‌های مالی خود به «حاکمیت کامل بر روی زنجیره» ندارد – فرایندی که دارندگان ARB از طریق آن بلاکچین و اکوسیستم آن را شکل می‌دهند. پیشنهاد بنیاد آربیتروم در تضاد با سایر عناصر AIP-1 است که بر اهمیت هولدرهای توکن تاکید می‌کند.

این رای که در حال حاضر در مرحله مقدماتی و پیش از برگزاری یک مجمع نهایی رسمی است، قبل از آن است که بنیاد آربیتروم عناصر کلیدی را درباره نحوه مدیریت برنامه کمک‌های مالی منتشر کند.

یکی از کاربران گفت:

«حکمرانی سخت است، اما این بدان معنا نیست که شما باید روند قانونی را دور بزنید. انتخابات آزاردهنده است، اما کشورهای دموکراتیک حداقل وانمود می‌کنند که آن را به دلیلی انجام می‌دهند.»

کلید واژه ها

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.