دارایی‌ها یا شرکت‌های فعال در حوزه ارز دیجیتال، به لطف قرارگرفتن در معرض حوادث FTX، یا مانند FTT کنار گذاشته می‌شوند و یا مانند BlockFi تعطیل می‌شوند.

ظاهرا درگیر بودن صرافی کوکوین (KuCoin) با FTX کاربران را ترسانده است. در میان وضعیت نزولی بازار و تلاش بیتکوین برای شکستن مقاومت ۱۸ هزار دلاری، کاربران نگران بودند که ممکن است این صرافی به موازات توکن اصلی خود (KCS) تحت تأثیر نامطلوب قرار گیرد.

جانی لیو، مدیرعامل صرافی کوکوین، به‌سرعت توضیح داد که این صرافی در معرض اتفاقات FTX قرار نگرفته است. او تکرار کرد که این صرافی هرگز پولی را در FTX واریز نکرده است.

علاوه بر این، او خاطرنشان کرد که آنها قصد داشتند برای بازسازی اعتماد در صنعت، سند اثبات ذخیره (Proof-of-Reserve) را صادر کنند.

به‌عنوان بخشی از فراخوان شفافیت در این فضا، مدیرعامل بالانس کیف پول‌های سرد و گرم دارایی‌های صرافی خود را توییت کرد.

علاوه بر این، شایان ذکر است که این صرافی حدود ۷۰ میلیون از توکن اصلی خود یعنی KCS را در اختیار دارد.

در مقایسه با ۹۸ میلیون KCS در گردش، صرافی تقریباً سه‌چهارم عرضه کل را در اختیار خود دارد. دراین‌بین صرافی بایننس از ۱۵۸ میلیون توکن موجود در گردش فعلی بازار ۵۸ میلیون از توکن اصلی خود یعنی BNB را در اختیار دارد. این تقریباً یک‌سوم کل عرضه است.

بااین‌حال، پست اثبات وجوه کوکوین با واکنش‌های متفاوتی از سوی کاربران مواجه شد. برخی از این حرکت استقبال کردند. اما برخی دیگر با نشان‌دادن بدهی‌ها و تعهدات خود خواستار شفافیت کامل شدند. به دنبال این واکنش‌های متفاوت قیمت KCS کاهش پیدا کرد و هولدرهای آن در معرض ضرر قرار گرفتند.

هولدرهای KCS توجه کنید! ممکن است این هفته به دور از انتظارات شما باشد

در نمودار روزانه قیمت ۵٪ کاهش یافت و تا ۱۲ نوامبر در ۷.۳۲۴ دلار معامله شد. اندیکاتور RSI هم در ناحیه اشباع فروش و در حال خارج‌شدن از آن است. طبق داده‌های Coinmarktcap، KCS تقریباً ۵۰ میلیون دلار از ارزش بازار خود را ازدست‌داده و از ۷۷۰ میلیون دلار به حدود ۷۲۰ میلیون دلار کاهش یافته است.

معیارهای آن‌چین

داده‌های Santiment نشان می‌دهد که احساسات غالب KCS کاهش یافته است، که نشان‌دهنده وضعیت نزولی در توکن است. به همین ترتیب، تعداد آدرس‌های فعال در ۲۴ ساعت گذشته با کاهش قیمت افزایش یافته است، که احتمالاً نشانه دهنده فروختن توکن توسط کاربران است.

ارزش بازار ۳۰ روزه نسبت به ارزش واقعی (MVRV) نیز تا ۷ نوامبر مثبت بود. اما در ۱۲ نوامبر، بیشتر به سمت منفی متمایل شد، که نشان داد هولدرهای کوتاه‌مدت KCS متحمل ضررهای بیشتری شده‌اند.

هولدرهای KCS توجه کنید! ممکن است این هفته به دور از انتظارات شما باشد

منبع

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.