اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

شبکه لایه ۲ اتریوم کوین بیس، Base، در امتداد نقشه راه خود آماده راه‌اندازی شبکه اصلی است.

روز گذشته، زمانی که شبکه در حال آماده شدن بود، Base معیارهای راه‌اندازی خود را با فعالین بازار به اشتراک گذاشت. در این بیانیه آمده است: «Base در حال آماده شدن برای شبکه اصلی با ایمنی و امنیت به عنوان اولویت‌های اصلی است.» علاوه بر این، یادآوری شد که هیچ‌گونه توکنی با نام Base وجود نخواهد داشت.

یک میلیارد کاربر در Base

شبکه تست نت Base از ماه فوریه فعال شده و در حال ارتقا و آزمایش برای آماده‌سازی جهت راه‌اندازی کامل بوده است.

Base یک شبکه لایه ۲ اتریوم است که بر روی آپتیمیزم (OP) ساخته شده است. علاوه بر این، هدف این است که راهی ایمن و کم‌هزینه برای توسعه‌دهندگان برای ساخت اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز روی زنجیره ارائه دهد.

برای پیشبرد این هدف، Base بستری را برای ورود میلیون‌ها نفر توسعه‌دهنده و میلیاردها کاربر به اقتصاد کریپتو فراهم کرده است.

در مرحله آزمایشی، Base برای بازی، NFT، زیرساخت، ابزار توسعه‌دهنده، کیف پول، امنیت، دیفای، اوراکل، تجزیه و تحلیل، پل‌سازی، پرداخت، DAO و برنامه‌های اجتماعی استفاده می‌شود.

این شبکه دو معیار از پنج معیار مهم برای راه‌اندازی را تکمیل کرده است و در حال تکمیل هارد فورک Regolith در شبکه تست‌نت و بررسی زیرساخت با تیم OP Labs هستند.

معیارهای مهم عبارتند از: ارتقای Bedrock آپتیمیزم، ممیزی‌های داخلی و خارجی بدون مشکلات جدی، و پایداری شبکه تست نت.

علاوه بر این، یک Gensis Windows در مسیر شبکه اصلی وجود خواهد داشت. این دوره زمانی برای توسعه‌دهندگان است تا برنامه‌های غیرمتمرکز را در Base استقرار دهند.

بخش اصلی یک بازه زمانی برای راه‌اندازی شبکه اصلی بود. با این حال، Base اعلام کرد که این یک اولویت نیست.

مهم‌ترین اولویت‌های ما اطمینان از ایمنی و امنیت شبکه است تا توسعه‌دهندگان بتوانند آماده شوند. استقرار به موقع شبکه اصلی در رتبه سوم قرار دارد.

کلید واژه ها

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.