اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

اتریوم در آستانه انتقال به الگوریتم اجماع اثبات سهام (PoS) است و هارد فورک Bellatrix آخرین ارتقاء عمده قبل از انجام ادغام است.

Bellatrix آخرین ارتقایی است که زنجیره Beacon اتریوم قبل از ادغام با شبکه اصلی انجام خواهد داد.

در حال حاضر، هر نود اتریوم در دو لایه مختلف نمایش داده می شود – لایه اثبات کار (در حال حاضر شبکه اصلی) و لایه اجماع (لایه C). ادغام مستلزم آن است که این دو لایه در انتقال به یک سیستم مبتنی بر PoS ترکیب شوند.

این لایه ها از طریق یک موتور رابط برنامه نویسی اپلیکیشن ارتباط برقرار می کنند. هدف از ارتقاء Bellatrix این است که ولیدیتورها را قادر سازد تا شروع به تولید Beacon Blocks آپدیت شده کنند، که سپس شامل پایگاه کد برای ادغام دو لایه خواهد بود.

به‌روزرسانی و همگام‌سازی کلاینت‌ها برای ارتقا بسیار مهم است و تقریباً ۷۳ درصد از نودها «آماده ادغام» هستند.

پس از بلاتریکس، ادغام قرار است در به‌اصطلاح ارتقای «پاریس» انجام شود. این بخش لایه اجرا از انتقال است و توسط سختی کل ترمینال (TTD) ۵۸,۷۵۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ راه اندازی می شود. انتظار می رود این بین ۱۳ تا ۱۵ سپتامبر انجام شود. هنگامی که لایه اجرا به این TTD رسید یا از آن فراتر رفت، بلوک بعدی توسط یک ولیدیتور در Beacon Chain تولید می شود.

به محض اینکه Beacon Chain این بلوک خاص را نهایی کند، Merge کامل در نظر گرفته می شود. اگر هیچ چیز غیرعادی رخ ندهد، این اتفاق تقریباً ۱۳ دقیقه (یا ۲ دوره) پس از تولید اولین بلوک پس از TTD رخ می دهد.

هارد فورک بلاتریکس: آخرین ارتقای اتریوم قبل از ادغام

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.