اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

بمو (Bemo) اعلام کرده است که با همکاری DWF Labs، اولین پروتکل لیکویید استیکینگ را در بلاک چین TON با موفقیت راه‌اندازی کرده است.

بر اساس اطلاعات به دست آمده، در ازای TON، کاربر Bemo توکن‌های stTON را دریافت می‌کند که نشان‌دهنده بخشی از استخر توکن‌های TON است که با استفاده از برنامه Bemo استیک شده‌اند.

خدمات سنتی استیکینگ مشابه با لیکویید استیکینگ نیست، زیرا لیکویید استیکینگ به دارندگان توکن TON این امکان را می‌دهد تا در عین دسترسی کامل به وجوه خود، پاداش نیز کسب کنند.

Bemo به طور کامل فرایند اعتبارسنجی را مدیریت می‌کند، که نگرانی‌های مربوط به الزامات فنی یا هرگونه استیک کردن را از بین می‌برد. همچنین برای استفاده از برنامه حداقل مقدار توکن TON مورد نیاز نیست.

توییت بمو (bemo finance)

مشارکت با DWF Labs ، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال، و اولین ارائه‌دهنده نقدینگی که TON را از طریق برنامه bemo استیک می‌کنند، نقش سرویس‌های لیکویید استیکینگ را به عنوان یک روند اصلی در دیفای تأیید می‌کند.

در Bemo سود استیک کردن کسب کنید

اکنون هر کاربر می‌تواند با حفظ مالکیت دارایی و افزایش بازدهی با استفاده از برنامه‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) پاداش از استیک کردن کسب کند.

توییت بمو (bemo finance)

در نهایت، bemo قصد دارد سرمایه‌گذاران فردی و همچنین سرمایه‌گذاران نهادی را جذب کند تا به این پلتفرم بپیوندند – با هدف نهایی رسیدن به 100 میلیون دلار ارزش کل قفل شده (TVL) تا پایان سال.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.