اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در یک سند جدید ادعا کرد، مدیرعامل بایننس، چانگ‌پنگ ژائو و هلینا چن میلیاردها دلار از سرمایه مشتریان را از طریق شرکت هلدینگ خود دریافت کردند. این وجوه از طریق یک شرکت هلدینگ واسطه موسوم به Key Vision Development Limited به شرکت‌های تحت کنترل ژائو ارسال شده است.

شواهد این ادعاها از طریق شهادت ارائه شده توسط ساچین ورما، یک حسابدار شاغل در SEC، به دست می‌آید که به عنوان بخشی از استدلال‌های SEC برای درخواست از دادگاه برای امضای دستور منع موقت برای مسدود کردن دارایی‌ها در Binance.US استفاده می‌شود.

SEC از طریق تجزیه و تحلیل صورت‌حساب‌های بانکی بایننس و شبکه شرکت‌های ژائو، ادعا می‌کند که 12 میلیارد دلار به ژائو و 162 میلیون دلار به یک شرکت تحت کنترل هلینا چن در سنگاپور ارسال شده است.

اسناد نشان می‌دهد که چن و ژائو تعدادی شرکت را کنترل می‌کردند که هیچ ارتباط آشکاری با بایننس به نام آنها نداشتند. SEC می‌گوید که اکثر وجوه ارسال شده به ژائو و چن اکنون در حساب‌های «در خارج از کشور» است.

چن پشتیبان و مدیر مالی بایننس است. در گزارشی که اخیراً منتشر شده، گفته شده که او حساب‌های متعلق به Binance.US را کنترل می‌کند، که این تناقضی با استقلال فرضی این واحد است.

بایننس به طور علنی اختلاط سپرده‌های مشتریان و سرمایه‌های شرکت را رد کرده است و گفته است که Merit Peak وسیله‌ای برای CZ برای تجارت «ثروت شخصی» خود است.

SEC حداقل از سال 2020 درباره Binance.US تحقیق کرده است و ادعا می‌کند که بایننس دارایی‌های وابسته به ایالات متحده را تا دسامبر 2022 کنترل کرده است، علی‌رغم اینکه به قانونگذاران و مردم اطمینان داده است که آنها نهادهای جداگانه‌ای هستند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.