اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

مومنتوم مثبت بازار بیتکوین و کریپتو علی‌رغم سرکوب مداوم مقامات ایالات متحده علیه ارزهای دیجیتال در حال افزایش است. با شروع یک بحران بانکی دیگر در آمریکا، تنظیم‌کننده‌های مالی در تلاش هستند تا سوراخ‌های متعدد بر بدنه امور مالی سنتی را پر کنند. بخشی از استراتژی آنها حمله به یکی از معدود جایگزین‌ها – بیتکوین است.

خلاصه مطلب:

  • علی‌رغم سرکوب گسترده بازار، بیتکوین با قدرت رالی اخیر خود را ادامه می‌دهد.
  • با توجه به بحران بانکی اخیر و نزدیکی هاوینگ احتمالا بیتکوین دیگر کف سال ۲۰۲۲ را نمی‌بیند.
  • در چرخه‌های قبلی یک بازار گاوی هر رویداد هاوینگ را دنبال کرده است.

سرکوب و تلاش ایالات متحده در سال جاری با چندین اقدام عملی بزرگ علیه بزرگ‌ترین بازیگران این صنعت، به وضوح مشهود است. با این حال، بازار بیتکوین و کریپتو تا کنون در سال ۲۰۲۳ انعطاف‌پذیر بوده‌اند و توجه خاصی به این رفتارها نکرده‌اند.

یکی از تحلیلگران مطرح بیتکوین بر این باور است که قیمت دیگر هرگز به پایین‌ترین سطح چرخه قبلی خود باز نمی‌گردد. این رقم در اواخر نوامبر پس از سقوط FTX کمتر از 16,000 دلار بود. از آن زمان، دارایی حدود ۸۰ درصد رشد داشته و به بالاترین سطح سالانه رسیده است.

روایت هاوینگ بیتکوین

در ۳۰ مارس، جسی مایرز نظر خود را در مورد اینکه چرا فکر می‌کند رسیدن مجدد قیمت بیت‌کوین به پایین‌ترین سطح خود در سال ۲۰۲۲ بعید به نظر می‌رسد، ارائه کرد.

هاوینگ بیتکوین و بحران بانکی در آمریکا؛ آیا بیتکوین کف اخیر خود را دوباره می‌بیند؟

او اضافه کرد: اکثر مردم دلتنگ خرید در کف هستند؛ اما این انتظاری بیهوده است و آن‌ها جا می‌مانند. علاوه بر این، ما در سطوح فعلی هنوز زیر «قیمت تعادلی» هستیم.

روایت هاوینگ بیتکوین در سه چرخه اصلی گذشته ثابت شده است. یک بازار گاوی هر رویداد هاوینگ را دنبال کرده است، و به نظر می‌رسد تاریخ دوباره تکرار خواهد شد.

«این نتیجه یک شوک عرضه است که تعادل قیمت عرضه/تقاضای بیتکوین را تغییر می‌دهد.»

او افزود: «بیتکوین یک دارایی جدید و آزاد در بازار است که در تلاش است خود را از هیچ به یک بازیگر اصلی در چشم‌انداز دارایی‌های جهانی تبدیل کند.»

هاوینگ بیتکوین و بحران بانکی در آمریکا؛ آیا بیتکوین کف اخیر خود را دوباره می‌بیند؟

این یک توصیه مالی نیست و مسئولیت هرگونه خرید و فروش برعهده شماست.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.