اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

بالاجی سرینیواسان، مدیر ارشد فناوری کوین‌بیس – که به خاطر پیش‌بینی رسیدن قیمت بیتکوین در ۹۰ روز به یک میلیون دلار مشهور است، فکر می‌کند که دولت ایالات متحده بار دیگر چاپگرهای پول را روشن می‌کند و ارزش دلار آمریکا را بی‌سابقه کاهش می‌دهد. سرینیواسان به 895,200 دنبال‌کننده خود در توییتر گفت که ایالات متحده در میان یک بحران فیات و همچنین یک بحران مالی قرار دارد.

او گفت:

همه چیز به‌هم‌ریخته است. بانک‌ها، املاک تجاری، بیمه و… چاپ پول در مقیاسی تاریخی رخ خواهد داد.

با نگاهی دقیق‌تر به وضعیت صنعت بیمه، او عقیده دارد که بیمه‌گران، مانند بانک‌ها، اوراق‌قرضه دولتی دارند که در بحبوحه افزایش نرخ‌های بهره توسط فدرال رزرو در سال گذشته، ارزش آنها کاهش یافته است.

«درباره موضوع بیمه سوال این است آیا آن‌ها را دارایی‌های «ایمن» می‌شناسید که بیمه‌گذاران برای بازپرداخت شما نگه می‌دارند؟ بسیاری از آن‌ها به صورت اوراق‌قرضه‌ای است که ارزشش کاهش یافته است. به یاد داشته باشید، بیمه‌گران دارایی‌های «ایمن» مانند اوراق‌قرضه و وام مسکن را در اختیار دارند. و آن دارایی‌های ایمن در دوران افزایش بی‌سابقه و غافلگیرکننده نرخ‌ها چگونه عمل می‌کنند؟ خیلی عالی نیست.»

مدیر ارشد فناوری کوین‌بیس: در میان بحران‌های مربوط با ارز فیات، چاپ پول در مقیاسی تاریخی را خواهیم دید

با نگاهی به نمودار مدیر اجرایی سابق کوین‌بیس، به نظر می‌رسد که در سال ۲۰۱۹، اوراق‌قرضه بیش از ۷۰ درصد از پرتفوی شرکت‌های بیمه ایالات متحده را تشکیل داده است. سرینیواسان می‌گوید که راه حل بحران‌ها عدم اعتماد به دولت خواهد بود.

«این فقط یک بحران مالی نیست. این یک بحران فیات است. به دولت اعتماد نکنید.»

این سرمایه‌گذار ماه گذشته پس از انجام یک پیش‌بینی جسورانه در مورد بیتکوین، توجه معامله‌گران رمزارز را به خود جلب کرد. او گفت که به نظر می‌رسد بیت کوین در کمتر از ۹۰ روز به یک میلیون دلار در بحبوحه رکود در بخش بانکی برسد.

منبع: dailyhodl

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.