ولیدیتورهای اتریوم از سال ۲۰۲۱ تاکنون بیش از ۲ میلیارد دلار از استیکینگ اتریوم سود کسب کردند
سیستم فروش بلیت NFT در خطوط هوایی آمریکای لاتین
بیتکوین بهترین دارایی از لحاظ عملکرد در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳

مک گلون به 54,400 دنبال‌کننده‌اش در توییتر گفت که ممکن است بیتکوین در حال شکل دادن کفی مشابه سال 2018 باشد، اما او هشدار داد که شرایط اقتصاد کلان نسبت به آن زمان بهتر نیست.

او گفت: کاهش نزدیک به 80 درصدی بیتکوین به پایین‌ترین سطح سال 2022 تقریباً با پایین‌ترین سطح سال 2018 مطابقت دارد، اما یک تفاوت اساسی این است که نقدینگی جهانی در حال انقباض است.

با توجه به اینکه فدرال رزرو و بیشترین تعداد بانک‌های مرکزی در تاریخ همچنان در حال اجرای سیاست‌های سختگیرانه هستند، بعید به نظر می‌رسد که بازیابی دارایی که به عنوان سریع‌ترین اسب در مسابقه از آن یاد می‌شود، به همین راحتی باشد.

مک گلون می‌گوید فدرال رزرو احتمالا تا ماه ژوئن تهاجمی باقی می‌ماند و این فشار نزولی بر دارایی‌های ریسکی مانند بیتکوین ایجاد می‌کند. اما او می‌گوید بیتکوین ممکن است در برابر افزایش نرخ‌ها مقاومت از خود نشان دهد.

«نمودار ما پتانسیل ایجاد کف بیتکوین را مشابه سال‌های 19-2018 نشان می‌دهد، با این حال، نکته منفی اصلی برای همه دارایی‌های ریسکی همچنان افزایش نرخ بهره است. این واقعیت که زمانی که کریپتو برای اولین بار در سال 2022 به 20,000 دلار کاهش یافت، نرخ وجوه فدرال یک‌ساله به 3.5% در مقابل حدود 4.25% در 17 ژانویه نزدیک شد، ممکن است قدرت واگرای بیتکوین در مقابل افزایش نرخ را نشان دهد. در سال 2019، زمانی که بزرگ‌ترین ارز دیجیتال یک کف در حدود 5000 دلار ایجاد کرد، فدرال رزرو در حال کاهش سیاست انقباضی خود بود.»

مایک مک گلون، استراتژیست بلومبرگ هشدار داد که ریکاوری بیتکوین بعید است به این آسانی باشد

سایر تحلیلگران ارزهای دیجیتال نیز می‌گویند که بیتکوین مشابه سال‌های 2018-2019 در حال تشکیل کف قیمتی است که بعد از آن رالی صعودی بزرگی رخ داد.

تحلیلگر با نام Smart Contracter به 218,100 دنبال‌کننده توییتر خود گفت که بیتکوین احتمالاً با تکرار عملکرد خود در سال 2019 بر بازار کریپتو مسلط خواهد شد.

یکی دیگر از تحلیلگران با نام مستعار، Altcoin Sherpa، پیش‌بینی کرده است که بیتکوین تا 38,000 دلار افزایش خواهد یافت.

منبع:‌ Dailyhodl

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.