اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

عرضه ساکن بیت کوین در حال افزایش است که نشان‌دهنده عدم تمایل هولدرهای بلندمدت به فروش دارایی‌های خود است. علاوه بر این، تحرکات اخیر قیمت یکی از تنگ‌ترین رنج‌های معاملاتی در چند سال اخیر بوده است.

در ۲۲ می، کمپانی گلسنود گزارش داد که بخش بزرگی از عرضه بیت کوین در کیف پول‌های سرمایه‌گذاران ساکن است – که باعث شده است این میزان برای بعضی از گروه‌های سنی هولدرها به سقف تاریخی برسد.

میزان بیت کوین‌هایی که برای بیش از یک سال است که ساکن هستند همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد که روایتگر علاقه به هولد در نزد سرمایه‌گذاران است.

اراده هولدرهای بیت کوین

نمودار زیر افزایش علاقه به هولد کردن را در تمام باندها نشان می‌دهد که شیب هولدرهای دو ساله قابل توجه بوده است. اینها کوین‌هایی بودند که در اوایل سال 2021 در آغاز بازار گاوی انباشت شدند.

آخرین جابه‌جایی بیتکوین

علاوه بر این، موجودی هولدرهای بلندمدت – یا کسانی که دارایی خود را بیش از 155 روز نگه داشته‌اند – به بالاترین حد خود یعنی 14.46 میلیون بیت کوین رسیده است. گلسنود خاطرنشان کرد: «این نشان‌دهنده کوین‌هایی است که بلافاصله پس از فروپاشی FTX به دسته هولدرهای بلندمدت جابجا شدند و به بلوغ رسیدند.»

علاوه بر این، معیار Liveliness بیت کوین، که رفتار هولد و خرج کردن را مقایسه می‌کند، به پایین‌ترین سطح خود از دسامبر 2020 سقوط کرده است. این امر تأیید می‌کند که هولد کردن فعالیت غالب بازار در حال حاضر است.

در 23 می، تحلیلگر دیگری این موضوع را تایید کرد که بیت کوین‌ها جابه‌جا نمی‌شوند. او اشاره کرد که بالای 68 درصد بیت کوین‌ها بیش از یک سال است که حرکت نکرده‌اند.

BTC Hodl Waves Indicator

از نظر تاریخی، زمانی که فروشندگان خسته شده‌اند، بیت کوین به پایین‌ترین قیمت خود می‌رسد و آخرین موج از دارندگان بلندمدت را ایجاد می‌کند.

گلسنود نتیجه گرفت که این معیارها دیدگاه نسبتاً سازنده‌ای از اعتقاد هولدرهای بیت کوین را نشان می‌دهد. به عبارتی تمایلی برای خرج کردن کوین‌ها وجود ندارد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.