اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

داده‌های شاخص مخارج مصرف شخصی (PCE) ایالات متحده، که به عنوان رویداد کلان مهم هفته در نظر گرفته شده بود، نتوانست کاتالیزور مثبتی برای عملکرد قیمت‌ها ارائه دهد؛ زیرا اعداد به طور کلی با آنچه بازارها قبلاً قیمت‌گذاری کرده بودند، مطابقت داشتند.

Tedtalksmacro مفسر مالی پاسخ داد:

روند دوست ما است، هرچند تورم اصلی (بدون در نظر گرفتن هزینه مواد غذایی و انرژی) در حال حاضر ثابت است و از دسامبر در 4.6 درصد قرار دارد.

با این اوصاف توجهات به طور فزاینده‌ای بر روی رویدادهای کلان هفته آینده متمرکز شد که توپ را در زمین فدرال رزرو با تعیین نرخ بهره می‌اندازد. با انتشار داده‌های اقتصادی احتمال افزایش بیشتر نرخ بهره تقویت شده است.

جالب است که احتمال افزایش ۲۵ واحدی دیگر نرخ بهره در ژوئن تا ۲۸ درصد افزایش یافته است. با این حال، حداقل 2 کاهش نرخ در سال جاری پیش‌بینی می‌شود. فدرال رزرو هنوز نگفته است که از کاهش نرخ بهره در سال جاری حمایت می‌کند. هفته آینده بسیار مهم خواهد بود.

با توجه به ابزار FedWatch گروه CME، افزایش 0.25 درصدی نرخ بهره در زمان نگارش 90 درصد قطعی بود که 5 درصد نسبت به روز قبل افزایش داشت.

نوسان قیمت بیتکوین در بالای 29 هزار دلار و احتمال افزایش 90 درصدی نرخ بهره

قیمت بیتکوین در ناحیه رنج کوتاه‌مدت نوسان می‌کند

در همین حال، با اطمینان کمی در عملکرد قیمت بیتکوین، معامله‌گران بر روند بلندمدت تمرکز کردند.

Jelle که پیش از این منتظر کاهش قیمت بود، رنج معاملاتی جدید برای BTC/USD را با یک «خونریزی کم شدت» احتمالی تا زیر 29,000 دلار اعلام کرد.

نوسان قیمت بیتکوین در بالای 29 هزار دلار و احتمال افزایش 90 درصدی نرخ بهره

معامله‌گر و تحلیل‌گر محبوب Rekt Capital چارت بزرگ‌تر را نگاه کرده و به تکرار احتمالی روندهای صعودی تاریخی برای تأیید پایان روند نزولی سال گذشته چشم دوخته است

او گفت: بیت کوین قبلاً روند نزولی خود را شکسته است. اکنون همه چیز در مورد ادامه روند صعودی جدید است. این که آیا تست مجدد لازم است یا نه، این سوال است. اما تاریخ نشان می‌دهد که چشم‌انداز میان‌مدت تا بلندمدت صعودی به نظر می‌رسد.

نوسان قیمت بیتکوین در بالای 29 هزار دلار و احتمال افزایش 90 درصدی نرخ بهره

منبع: کوین تلگراف

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.