اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

آسیب‌پذیری‌های مرتبط با دلار آمریکا اکنون به طور گسترده‌ای مورد بحث قرار گرفته است. هدف کشورهای بریکس برای آغاز دلارزدایی، همراه با موضوعات مربوط به نکول بدهی ایالات متحده، اعتماد عموم مردم به دلار را از بین برده است. در حالی که طلا همچنان انتخاب اصلی برای سرمایه‌گذارانی است که به دنبال یک دارایی امن هستند، بیت کوین نیز به عنوان یکی از سه دارایی برتر ظاهر شده است.

نظرسنجی اخیر بلومبرگ تأکید می‌کند که بیت کوین در میان سرمایه‌گذارانی که آن را در مقایسه با دلار آمریکا، ین ژاپن و فرانک سوئیس به عنوان یک دارایی امن برتر می‌بینند، همچنان گزینه مطلوبی است.

بر اساس این گزارش، 51.7 درصد از سرمایه‌گذاران حرفه‌ای و 45.7 درصد از سرمایه‌گذاران خرد تمایل بیشتری به خرید طلا نشان می‌دهند. علاوه بر این، 14 درصد از سرمایه‌گذاران حرفه‌ای و 15.1 درصد از سرمایه‌گذاران خرد تمایل بیشتری به خرید اوراق‌قرضه دولتی دارند. حدود 7.8 درصد از سرمایه‌گذاران حرفه‌ای و 11.3 درصد از سرمایه‌گذاران خرد خرید بیت کوین را ترجیح می‌دهند.

تعداد آدرس‌های دارای ۱ بیت کوین یا بیشتر از یک میلیون فراتر رفته است

به نظر می‌رسد که احساسات بازار بر معیارهای آن‌چین بیت کوین نیز تأثیر گذاشته است. گلسنود در گزارش اخیر خود عنوان کرد که تعداد آدرس‌های کیف پولی که یک یا چند بیت کوین را در خود جای داده‌اند، به یک میلیون رسیده است.

آدرس‌هایی که بیشتر از 1 بیتکوین دارند

نمودار بالا نشان می‌دهد که چگونه بیت کوین علی‌رغم سقوط در سال 2022 توانست هولدرهای قدیمی رو حفظ و افراد جدید را جذب کند. از اواخر سال 2022، این شاخص روندی افزایشی داشته است. علاوه بر آن، تعداد آدرس‌هایی که دارای 100 بیت کوین یا بیشتر هستند، 200 آدرس رشد داشته است. این افزایش قابل توجه در چهار روز گذشته اتفاق افتاده است.

بیت کوین بارها و بارها به عنوان یک دارایی امن عمل کرده است. با این حال، رکود آن در سال 2022 باعث ایجاد احساسات منفی زیادی در بازار شد. این دارایی در طول آن سال بیش از 65 درصد کاهش یافت.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.