اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

اگرچه بیت کوین (BTC) همچنان به تلاش خود برای غلبه بر مقاومت کلیدی در 28,000 دلار ادامه می‌دهد، اما نوسانات آن به محدوده تاریخی قابل توجهی کاهش یافته است و الگوهای قبلی نشان می‌دهد که ممکن است افزایش قیمتی در پیش باشد، هرچند باید احتیاط کرد؛ زیرا همیشه این‌طور نبوده است.

طبق داده‌های به اشتراک گذاشته شده توسط IntoTheBlock، سطوح نوسانات 60 روزه بیت کوین تا 18 می کمتر از 40٪ بود که این هشتمین بار در پنج سال گذشته است.

نوسانات بیتکوین در مقابل قیمت بیتکوین

طبق تحلیل انجام شده، نوسانات بیت کوین معمولاً به مدت 5 هفته زیر این سطح باقی می‌ماند و منجر به افزایش قیمت 46 درصدی می‌شود. با این حال، تیم تحلیلی خاطرنشان کرد که باز هم 3 سقوط 50 درصدی وجود دارد که شرایط مشابهی را دنبال کرده‌اند.

به عبارت دیگر، این الگوهای تاریخی و زمان‌بندی آن‌ها نشان می‌دهد که بیت کوین شانس بیشتری برای رسیدن به محدوده قیمتی 39,290 دلار در آینده نزدیک نسبت به کاهش قیمت تا 13,500 دلار دارد – هرچند که سناریوی دومی یک احتمال است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین

بیت کوین در زمان انتشار در قیمت 26,870 معامله می‌شود که نشان‌دهنده کاهش 1 درصدی در 24 ساعت گذشته و 7.95 درصدی نسبت به 30 روز گذشته است.

چارت 7 روزه بیتکوین

اینکه آیا الگوی نوسانات پایین آن به یک رالی صعودی یا رکود نزولی منتهی می‌شود به عواملی غیر از رفتار تاریخی آن در نمودارها، از جمله پذیرش بیشتر این کوین و توانایی آن برای حفاظت از سرمایه در برابر بحران مالی اخیر بستگی دارد.

منبع: finbold

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.