اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی و گزارش‌های مختلف، صرافی ارز دیجیتال Bittrex US برای فصل 11 ورشکستگی اقدام کرده است. تنها شاخه ایالات متحده صرافی پس از اعلام قبلی مبنی بر توقف فعالیت صرافی در 30 آوریل، درخواست ورشکستگی کرده است.

این صرافی در دادگاه فدرال در دلاور درخواست ورشکستگی خود را ثبت کرد. این پرونده بر عملکرد Bittrex Global تأثیری نخواهد گذاشت.

در بیانیه مطبوعاتی در خصوص ایمنی و توزیع وجوه مشتریان آمده است:

آن دسته از مشتریانی که قبل از پایان ماه آوریل وجوه خود را از پلتفرم برداشت نکردند، وجوه شما ایمن باقی می‌ماند و اولویت اصلی ما اطمینان از وصل کامل توسط مشتریانمان است. در حالی که دادگاه ورشکستگی در نهایت تصمیم خواهد گرفت که چگونه می‌توان آن وجوه را مطالبه و بین آنها توزیع کرد، ما در نظر داریم از دادگاه بخواهیم که این حساب‌ها را در اسرع وقت فعال کند تا مشتریان الزامات قانونی لازم را داشته باشند.

پرونده ورشکستگی، Bittrex را تبدیل به صرافی بعدی در ایالات متحده می‌کند که ورشکسته می‌شود و به لیستی در حال رشد می‌پیوندد. قابل‌توجه‌ترین آنها FTX بود که در زمان سقوط به سرخط خبرها تبدیل شد. بسیاری از این صرافی‌ها نیز از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) مورد بررسی قرار گرفته‌اند – و Bittrex نیز تفاوتی ندارد.

Bittrex با نبرد قانونی علیه SEC روبرو بود

Bittrex US پس از دریافت اخطار ولز از آژانس، در حال آماده شدن برای یک نبرد قانونی با SEC بود. این اخطار به این دلیل ارسال شد که SEC احساس می‌کرد این صرافی بدون ثبت‌نام در این نهاد، به‌عنوان یک صرافی، کارگزار – فروشنده و اتاق پایاپای مشغول فعالیت‌های تجاری بوده است.

Bittrex تا آنجا پیش رفته است که می گوید در صورت انجام اقدامات اجرایی SEC آماده شکایت است. SEC توکن هایی مانند OMG، DASH و ALGO را در شکایت خود فهرست کرده است و ادعا می کند که اوراق بهادار هستند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.