اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

در حال حاضر درها برای ظهور ارز واحد بریکس باز است. باباکوف افزود:

در کنار طلا، این ارز ممکن است توسط کالاهای دیگری مانند عناصر کمیاب یا خاک نیز پشتیبانی شود.

نشست بعدی بریکس قرار است در آگوست سال جاری برگزار شود. جیم اونیل اخیراً اشاره کرد که گروهی از کشورها باید گسترش یافته و برای مقابله با سلطه دلار تلاش کنند. قابل ذکر است که اونیل به عنوان اقتصاددان ارشد سابق در گلدمن ساکس خدمت و مخفف BRIC را ابداع کرده است. در حال حاضر برزیل، روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی بخشی از بریکس هستند، اما بسیاری از کشورهای دیگر قصد دارند به آن بپیوندند.

با اینکه اونیل از این بلوک خواسته است تا گسترش یابد، با این حال، او عقیده داشت که آنها باید معیارهای سختگیرانه‌ای را اعمال کنند تا اطمینان حاصل شود که افزودن اعضای جدید همچنان برای تقویت اهداف جمعی آنها ادامه دارد. اونیل گفت، اگر این بلوک گسترش یابد و «کشورهای نوظهور با مازاد دائمی» را در بر گیرد، یک سیستم جهانی عادلانه‌تر و چند ارزی در سطح جهانی ممکن است پدیدار شود. علاوه بر این، او بریکس را ترغیب کرد که بر تامین بودجه برای اهداف آب‌وهوایی، بهبود مراقبت‌های بهداشتی و تقویت تجارت تمرکز کند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.