اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

نظرسنجی اخیر توسط صرافی رمزارز کوین‌بیس (Coinbase) نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران نهادی تخصیص‌های مالی خود را در طول زمستان کریپتو افزایش داده‌اند.

این شرکت تاکید کرد که «یک سیگنال قوی از پذیرش کریپتو به‌عنوان یک طبقه دارایی» وجود دارد چشم‌انداز قیمت در بلندمدت مثبت است.

صرافی کوین‌بیس که در لیست نزدک قرار دارد، یافته‌های یک نظرسنجی را منتشر کرد تا بررسی کند تصمیم گیرندگان در مؤسسات مالی ایالات متحده چگونه به دارایی‌های دیجیتال نگاه می‌کنند.

این نظرسنجی به طور مستقل توسط «آزمایشگاه تحقیقاتی سرمایه‌گذار نهادی» بین ۲۱ سپتامبر و ۲۷ اکتبر انجام شد. در مجموع ۱۴۰ سرمایه‌گذار نهادی در ایالات متحده در این نظرسنجی شرکت کردند که حدود ۲.۶ تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت دارند.

کوین‌بیس نوشت: «سرمایه‌گذاران نهادی تخصیص‌های مالی خود را در طول زمستان کریپتو افزایش دادند و بسیاری از آن به‌عنوان فرصتی برای یادگیری و ساختن برای آینده استفاده کردند. ۶۲ درصد از سرمایه‌گذارانی که در حال حاضر در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند، تخصیص‌های خود را در ۱۲ ماه گذشته افزایش داده‌اند (در مقابل ۱۲ درصدی که تخصیص‌های خود را کاهش داده‌اند). این نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران نهادی حتی با کاهش قیمت‌ها نگاه بلندمدت خوش‌بینانه به این طبقه دارایی دارند. ۵۸ درصد از سرمایه‌گذاران انتظار دارند تخصیص‌های خود را طی سه سال آینده افزایش دهند. اکثر سرمایه‌گذاران (۵۹٪) در حال حاضر از رویکرد خرید و هولد استفاده می‌کنند یا در حال برنامه‌ریزی برای آن هستند.»

کوین‌بیس ادامه داد: «احساس کلی نسبت به دارایی‌های دیجیتال مثبت باقی مانده است و ۷۲ درصد از این دیدگاه حمایت می‌کنند که دارایی‌های دیجیتال آمده‌اند که بمانند (۸۶ درصد در میان کسانی که در حال حاضر در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند و ۶۴ درصد در میان کسانی که قصد سرمایه‌گذاری دارند). باتوجه‌به شرایط فعلی، این یک سیگنال قوی از پذیرش کریپتو به‌عنوان یک کلاس دارایی است. درحالی‌که برخی از سرمایه‌گذاران دارایی‌های دیجیتال را به‌عنوان دارایی‌ها/کالاهای واقعی یا دارایی‌های جایگزین دسته‌بندی می‌کنند، برخی دیگر رمزارزها را به‌عنوان بخشی از نوآوری یا فناوری‌های نوظهور طبقه‌بندی می‌کنند.»

با وجود زمستان کریپتو، کوین‌بیس گفت که سرمایه‌گذاران نهادی همچنان نسبت به کریپتو در درازمدت خوش‌بین هستند و اظهار داشت: چشم‌انداز قیمت در بلندمدت مثبت است و ۷۱ درصد از سرمایه‌گذاران گفته‌اند که انتظار دارند قیمت دارایی‌های دیجیتال در بلندمدت افزایش یابد.

منبع

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.