اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

اول از همه، توسعه یک فلت‌کوین پگ شده با تورم است. با توجه به بحران اخیر بانکی، کوین‌بیس گفت که اکنون «بیش از هر زمان دیگری» ایجاد یک استیبل‌کوین که تورم را دنبال و سیاست پولی ضعیف بانک‌های مرکزی را نفی می‌کند، بسیار مهم است.

کوین‌بیس از توسعه‌دهندگان می‌خواهد که «فلت‌کوین‌های» پگ شده با تورم را در شبکه جدید «Base» بسازند

«ما به «فلت‌کوین‌ها» علاقه‌مندیم – استیبل‌کوین‌هایی که نرخ تورم را ردیابی می‌کنند و کاربران را قادر می‌سازند تا در قدرت خرید ثبات داشته باشند و در عین حال در برابر عدم‌قطعیت اقتصادی ناشی از سیستم مالی قدیمی مقاومت کنند.»

در حالی که بیشتر استیبل‌کوین‌ها به دارایی مرجعی مانند دلار آمریکا (USD) پگ می‌شوند، هدف فلت‌کوین‌ها این است که با ردیابی شاخص قیمت مصرف‌کننده و داده‌های تورم، به «هزینه زندگی» پگ شوند.

کوین‌بیس اضافه کرد که مشتاق شنیدن ایده‌های دیگری است که فضای بین استیبل‌کوین‌های پگ شده به فیات و ارزهای دیجیتال پرنوسان را پر می‌کند.

این مفهوم مورد تایید سرمایه‌گذار مشهور ری دالیو نیز قرار گرفته است، که اخیراً گفته است که مایل است «کوین مرتبط با تورم» را ببیند که تضمین کند مصرف‌کنندگان می‌توانند قدرت خرید خود را حفظ کنند.

کوین‌بیس از توسعه‌دهندگان می‌خواهد که «فلت‌کوین‌های» پگ شده با تورم را در شبکه جدید «Base» بسازند

کوین‌بیس همچنین از توسعه‌دهندگان خواسته است که به دنبال توسعه یک سیستم اعتبار در زنجیره باشند، که به گفته کوین‌بیس «نقش حیاتی» در ایجاد «اعتماد زنجیره‌ای» بین کاربران خواهد داشت.

یک پروتکل اعتبار می‌تواند یک امتیاز اعتباری یا یک سیستم رتبه‌مانند را پیاده‌سازی کند که تضمین می‌کند قبل از اینکه هویت آنچین با یک برنامه مالی غیرمتمرکز (DeFi) تعامل داشته باشد، معیارهای خاصی برآورده شده است.

با این حال، کوین‌بیس گفت که پروتکل‌های اعتباری باید از حفظ حریم خصوصی و استقلال کاربر اطمینان حاصل کنند.

در سومین حوزه تمرکز، کوین‌بیس گفت که یک صرافی با دفتر سفارش محدود آنچین می‌تواند به عنوان یک «صرافی پیشرفته‌تر» عمل کند، زیرا می‌تواند عملیات عادی مبادله را انجام دهد و در عین حال ریسک طرف مقابل را از طریق خودحضانتی (Self-custody) حذف کند.

سفارش‌های محدود (Limit Orders) برای سفارش خرید یا فروش سهام با محدودیت در حداکثر (یا حداقل) قیمتی که کاربر می‌خواهد با آن معامله کند، استفاده می‌شود. دفتر سفارش محدود فهرستی از سفارش‌ها برای یک اوراق بهادار معین است.

کوین‌بیس از توسعه‌دهندگان می‌خواهد که «فلت‌کوین‌های» پگ شده با تورم را در شبکه جدید «Base» بسازند

به گفته کوین‌بیس، حوزه نهایی تمرکز، ایمن‌تر کردن اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) برای کاربران و توسعه‌دهندگان است. این صرافی برای دستیابی به این موفقیت، می‌خواهد ابزارهایی را فعال کند که از آسیب‌پذیری‌های کد قرارداد هوشمند و خطاهای منطقی پروتکل محافظت می‌کنند.

کوین‌بیس گفت که مایل است پروتکل‌های بیمه بیشتری را ببیند تا در صورت بهره‌برداری از قرارداد هوشمند، به عنوان یک پشتیبان حیاتی برای کاربران عمل کند.

در همین حال، برای کمک به ردیابی سریع دیفای در Base، کوین‌بیس صندوق اکوسیستم پایه خود را راه‌اندازی کرد تا به پروژه‌های مراحل اولیه ساخت بر روی Base کمک مالی کند. طبق پست اخیر Base، شبکه لایه 2 اکنون از بیش از ۳۰ بلاکچین پشتیبانی می‌کند.

منبع: cointelegraph.com

کلید واژه ها

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.