کاهش 10 درصدی توکن‌های در گردش USDC در 30 روز گذشته
مایکروسافت اج (Microsoft Edge) در حال آزمایش یک کیف پول کریپتویی است
بانک آمریکا به زودی Signature Bank را می‌خرد

بر اساس گزارش‌های مختلف، سرمایه‌گذاران به خرید کوین‌دسک، به نشریه خبری ارزهای دیجیتال علاقه‌مند هستند. در 18 ژانویه، وانگ فنگ، موسس نشریه خبری Marsbit واقع در چین، قصد خود را برای خرید کوین‌دسک به همراه سایر اعضای صنعت کریپتو اعلام کرد.

این خبر به دنبال گزارشی از Semafor در پایان نوامبر 2022 است مبنی بر اینکه کوین‌دسک درخواست‌های خرید از چندین سرمایه‌گذار دریافت کرده است.

بنا بر گزارش‌ها، سرمایه‌گذاران در حال بررسی خرید نشریه خبری ارزهای دیجیتال کوین‌دسک هستند که یکی از شرکت‌های تابعه گروه ارز دیجیتال (DCG)، جنسیس گلوبال کپیتال، است که برای ورشکستگی فصل 11 اقدام کرد.

کوین‌دسک یک موسسه خبری و کنفرانس مستقل است که به طور کامل متعلق به DCG است.

به گفته چارلز هاسکینسون، یکی از بنیان‌گذاران اتریوم و بنیان‌گذار کاردانو، منابع آگاه به این موضوع اشاره کرده‌اند که قیمت درخواستی رسانه خبری کوین‌دسک حدود 200 میلیون دلار است. همان طور که در یک ویدئوی یوتیوب با عنوان «خرید کوین‌دسک» بیان شده است، هاسکینسون به خرید کوین‌دسک ابراز علاقه کرده است.

قیمت 200 میلیون دلاری هاسکینسون کمتر از تخمینی است که در پایان نوامبر 2022 به Semafor داده شد، زمانی که منابع به نشریه خبری اطلاع دادند که سرمایه‌گذاران به خرید کوین‌دسک علاقه‌مند هستند.

در آن زمان، بردلی ساکس و لیز هافمن از سمافور گزارش دادند که «قیمت خرید پیشنهادی 300 میلیون دلاری» وجود دارد. این گزارش می‌افزاید که افراد آشنا با این موضوع اظهار داشتند که «برآورد 300 میلیون دلاری» خیلی کم در نظر گرفته شده است.

بردلی ساکس از Semafor گفت که کوین‌دسک بیشتر درآمد خود را از رویدادهایی مانند کنفرانس‌های Consensus و تبلیغات به دست می‌آورد. ساکس خاطرنشان می‌کند که درآمد هر دو به سرعت در حال کاهش است.

علاوه بر چارلز هاسکینسون، وانگ فنگ، موسس نشریه خبری Marsbit در چین نیز قصد خرید این نشریه را اعلام کرده است. Marsbit یک نشریه خبری است که توسط بایننس، بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال از نظر حجم معاملات، پشتیبانی می‌شود.

وانگ در 18 ژانویه 2023 اعلام کرد که Marsbit مایل است «تعدادی از صندوق‌های سرمایه شناخته شده را سازماندهی کند تا به طور مشترک کوین‌دسک را خریداری و ادغام کند.» کوین‌دسک در ابتدا در سال 2013 توسط کارآفرین شکیل خان، که همچنین یکی از بنیانگذاران Prima Materia و سرمایه‌گذار اولیه Bitpay است، تأسیس شد.

بر اساس گزارش لوکاس متنی، خبرنگار Techcrunch، کوین‌دسک در ژانویه 2016 توسط DCG خریداری شد، به مبلغ تخمینی بین 500,000 تا 600,000 دلار.

منبع: Bitcoin.com

کلید واژه ها

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.