اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

با ورود به هفته دوم ماه مارس، بازار ارزهای دیجیتال با رکود قیمتی مواجه شده است و بسیاری از دارایی‌ها روندهای اصلاحی را تجربه می‌کنند. این افت مومنتوم ناشی از عوامل کلان اقتصادی و نگرانی‌هایی در مورد نقدینگی در بانک سیلورگیت است. در ادامه 5 ارز دیجیتال که باید در این هفته به دقت رصد شوند را بررسی خواهیم کرد.

Synthetix (SNX)

پروتکل دیفای Synthetix (SNX)، شاهد افزایش علاقه سرمایه‌گذاران به فعالیت‌های توسعه شبکه خود است. Synthetix، که صدور دارایی‌های مصنوعی را در بلاکچین اتریوم (ETH) امکان‌پذیر می‌کند، اخیراً نسخه 3 (v3) را پس از بررسی‌های امنیتی در شبکه اصلی اتریوم مستقر کرده است. به گفته توسعه‌دهندگان، V3 دارای معماری کارآمدتری است که توسعه سریع‌تر و پیچیده‌تر برنامه‌های مالی غیرمتمرکز را امکان‌پذیر می‌کند.

این ارتقا همچنین بازار مشتقات، از بازارهای سنتی گرفته تا بازارهای عجیب‌وغریب مانند قرعه‌کشی‌های بدون ضرر، را فراهم می‌کند. این به‌روزرسانی همچنین شامل استیکینگ و استخرهای بدهی متمایز نیز می‌شود، که به استیک کنندگان شبکه اجازه می‌دهد وثیقه را به استخرهای دارایی خاص ارائه کنند و فی را بدون قرار گرفتن در معرض همه دارایی‌های تحت حمایت Spartan Council دریافت کنند.

بنابراین، SNX یکی از ارزهای دیجیتالی است که باید در این هفته زیر نظر داشت، با تمرکز ویژه بر اینکه آیا می‌تواند پس از کسب بهترین عملکرد هفتگی، آن را حفظ کند یا خیر.

در زمان انتشار، SNX در قیمت 3.15 دلار معامله می‌شود و کندل روزانه 6 درصد صعود را نشان می‌دهد. در نمودار هفتگی، این توکن 25 درصد افزایش یافته است.

کدام ارزهای دیجیتال را با شروع هفته جدید زیر نظر بگیریم؟

سنج‌های یک روزه در TradingView عمدتاً صعودی هستند. مجموع سنج‌ها و میانگین متحرک‌ها به ترتیب نشان‌دهنده احساسات «خرید قوی» در 16 و 14 هستند.

کدام ارزهای دیجیتال را با شروع هفته جدید زیر نظر بگیریم؟

Optimism (OP)

آپتیمیزم (OP) در بحبوحه پذیرش بیشتر و پایدار پروژه خود، رشد قیمتی را ثبت کرده است. قیمت این توکن پس از اینکه صرافی رمزارز کوین‌بیس اعلام کرد راه‌اندازی شبکه لایه دو خود برای اتریوم با استفاده از فناوری مبتنی بر Optimism است، افزایش یافت.

تحت این همکاری، کوین‌بیس به عنوان یک توسعه‌دهنده اصلی به آپتیمیزم می‌پیوندد، عاملی که باعث افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران در لایه دوم بلاکچین می‌شود.

علاوه بر این مشارکت، داده‌های آنچین نشان می‌دهد که آپتیمیزم در شاخص‌های کلیدی نزدیک‌ترین رقبای خود را شکست داده است. قابل ذکر است، داده‌های منتشر شده توسط پلتفرم تحلیل رمزنگاری Massari نشان می‌دهد که Arbitrum و آپتیمیزم 35 تا 45 درصد از کاربران جدید را در کوتاه‌مدت حفظ کرده‌اند، اما آپتیمیزم نرخ حفظ بالاتری برای پایگاه کاربران بلندمدت خود دارد.

چیزی که در حال حاضر باید در مورد این پروژه زیر نظر داشت برداشت سود توسط سرمایه‌گذارانی است که همراه با افزایش قیمت در سود زیادی هستند.

توکن OP در حال حاضر افزایش روزانه بیش از 1% را به ثبت رسانده و با قیمت 2.46 دلار معامله می‌شود.

کدام ارزهای دیجیتال را با شروع هفته جدید زیر نظر بگیریم؟

از سوی دیگر، تحلیل تکنیکال OP سیگنال‌های ترکیبی را ارائه می‌دهد که هم مجموع سنج‌ها و هم اسیلاتورها وضعیت خنثی را به ترتیب در 2 و 10 توصیه می‌کنند. میانگین متحرک نشان‌دهنده فروش در 8 است.

کدام ارزهای دیجیتال را با شروع هفته جدید زیر نظر بگیریم؟

GateToken (GT)

گیت توکن (GT) توکن بومی صرافی Gate.io است و اخیراً به دلیل گسترش احتمالی پلتفرم به کشورهای دیگر شاهد افزایش قیمت بوده است. درخواست اخیر Gate Group برای دریافت مجوز فعالیت در هنگ‌کنگ Trust یا Company Service Provider (TCSP) ممکن است دلیل افزایش قیمت اخیر باشد، زیرا صرافی را قادر می‌سازد تا ارائه خدمات خود را در منطقه گسترش دهد.

این حرکت با روند رو به رشد صرافی‌های کریپتویی که انطباق را در اولویت قرار می‌دهند، مطابقت دارد، زیرا تنظیم‌کننده‌ها تصمیم دارند نظارت جهانی خود را بر بازار ارزهای دیجیتال تشدید کنند. در این مورد، نتیجه در خواست از مقامات هنگ‌کنگ احتمالاً بر ارزش GT در روزهای آینده تأثیر می‌گذارد.

علی‌رغم اینکه اخیراً افزایش قیمت را تجربه کرده است، GT روند نزولی پایداری را در نمودار روزانه ثبت کرده است و در حال حاضر با قیمت 4.97 دلار معامله می‌شود.

کدام ارزهای دیجیتال را با شروع هفته جدید زیر نظر بگیریم؟

در همین حال، سنج‌های تکنیکال GT عمدتاً صعودی است. مجموع سنج‌های یک روزه در TradingView «خرید» را در 12 نشان می‌دهد، در حالی که میانگین‌های متحرک «خرید قوی» را در 11 توصیه می‌کنند.

کدام ارزهای دیجیتال را با شروع هفته جدید زیر نظر بگیریم؟

 

Maker (MKR)

Maker (MKR) به طور کلی رکود کلی بازار را نادیده گرفته است تا در جدول هفتگی در میان دارایی‌های با بالاترین سود قرار بگیرد – و تا حدودی می‌توان دستاوردها را به توسعه اخیر Maker DAO برای دریافت هزینه‌های استقراض کمتر در اول مارس نسبت داد.

حجم معاملات MKR پس از این خبر حداقل 200 درصد افزایش یافت. این تغییرات علاقه به پیشنهادهای استقراضی Maker را افزایش داده است و تأثیر مثبتی بر قیمت MKR دارد.

در حال حاضر Maker با قیمت 970 دلار معامله می‌شود و سود روزانه آن تقریباً 10 درصد است.

کدام ارزهای دیجیتال را با شروع هفته جدید زیر نظر بگیریم؟

سنج‌های تکنیکال توکن نیز احساسات مثبت پیرامون MKR را تایید می‌کند. خلاصه‌ای از سنج‌های یک روزه نشان‌دهنده «خرید قوی» در 16 است. میانگین‌های متحرک نیز برای «خرید قوی» در 14 هستند.

کدام ارزهای دیجیتال را با شروع هفته جدید زیر نظر بگیریم؟

بیتکوین (BTC)

اولین ارز دیجیتال بازار در واکنش به این خبر که ممکن است بانک سیلورگیت، وام‌دهنده دارایی دیجیتال، به دلیل مشکلات نقدینگی از کار بیفتد، دچار اصلاح شدیدی شد. این وضعیت باعث ایجاد وحشت در بازار ارزهای دیجیتال شد و بیتکوین در عرض یک ساعت حدود 1200 دلار کاهش یافت.

این باعث شد که تحلیلگران وضعیت سیلورگیت را به عنوان قاتل رالی اخیر بیتکوین معرفی کنند. از آنجایی که عدم‌اطمینان در بازار حاکم شد، این اصلاح همچنین منجر به سقوط بیتکوین به زیر منطقه تقاضای 23,000 دلاری شد.

بیتکوین دارایی است که همیشه و درهرحال باید زیر نظر داشته باشید؛ زیرا حرکت قیمت بیتکوین همیشه بر احساسات عمومی بازار تأثیر گذاشته است. با شروع هفته جدید، سرمایه‌گذاران شاهد اطلاعات جدیدی از وضعیت Silvergate و پیامدهای آن بر بیت‌کوین خواهند بود.

علاوه بر این، قیمت بیتکوین همچنان در معرض کشمکش بین گاوها و خرس‌ها قرار دارد. این دارایی در حال حاضر با قیمت 22443 دلار در حال معامله است. در نمودار هفتگی، بیتکوین تقریباً 4 درصد کاهش یافته است.

کدام ارزهای دیجیتال را با شروع هفته جدید زیر نظر بگیریم؟

از سوی دیگر، شاخص‌های تکنیکال بیتکوین هنوز آثاری از احساسات صعودی دارد. خلاصه‌ای از سنج‌های یک روزه در TradingView نشان‌دهنده «خرید» در 11 است، مانند اسیلاتورها در 5. میانگین‌های متحرک «فروش» را در 8 توصیه می‌کنند.

کدام ارزهای دیجیتال را با شروع هفته جدید زیر نظر بگیریم؟

این یک توصیه مالی نیست و مسئولیت هرگونه خرید و فروش به عهده شماست.

منبع: finbold

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.