اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

در حالی که اکثرهای کشورهای بزرگ دنیا با سرعت زیادی به سمت پذیرش رمزارزها و وضع قوانین برای این حوزه پیش می‌روند، ایالات متحده نسبت به این صنعت نسبتاً نامطمئن است. از برچسب‌زدن ناگهانی دارایی‌های دیجیتال به عنوان اوراق بهادار گرفته تا اظهارات منفی در مورد بازار، کمیسیون بورس و اوراق بهادار توانسته خود را در مقابل این صنعت قرار دهد.

پس از جلسه استماع کمیته تخصیص مجلس در ۲۹ مارس، جنسلر گفت که قوانین فعلی «بیشتر فعالیت‌هایی را که در بازار کریپتو اتفاق می‌افتد را پوشش می‌دهد» این اشاره خاصی به قوانین اوراق بهادار بود.

جنسلر گفت SEC – که توسط خدمات مالی مجلس نمایندگان، کمیته‌های بانکی سنا و دادگاه‌ها اداره می‌شود – تعیین می‌کند که چه چیزی می‌تواند به عنوان اوراق بهادار تلقی شود. لازم به ذکر است که چندین نماینده دیگر از دولت آمریکا در تلاش بوده‌اند تا قوانین جدیدی را در این صنعت وارد کنند. با این حال، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار خاطرنشان کرد:

من فکر می‌کنم بسیاری از ابزارهای قانونی در صورت تصویب، قانون اوراق بهادار را تضعیف می‌کنند.

جنسلر قرار است در ۱۸ آوریل در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان حاضر شود. مک‌هنری اشاره کرد که کمیته درباره رویکرد SEC برای ایجاد قوانین و برخورد با دارایی‌های دیجیتال تحقیق خواهد کرد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.