اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

پس از بازگشت کارمزدهای شبکه اتریوم به سطوح عادی خود، قیمت ETH اندکی افزایش یافته است، اما هنوز یک سطح مقاومت قوی وجود دارد که باید به حمایت تبدیل شود تا حرکت صعودی قابل توجهی را شاهد باشیم.

کریپتو تونی، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، به خوش‌بینی پیرامون افزایش اخیر قیمت اتریوم اشاره و عنوان کرد که «نمودار را در مقیاس بزرگ‌تر ببینید.» او همچنین اضافه کرد: «تنها در صورتی می‌توانیم دیدکاه صعودی داشته باشیم که سطح 2000 دلار تبدیل به حمایت شود.»

تحلیل اتریوم

«3 موج افزایشی از کف نشانه‌ای نزولی است موج از سطوح پایین، نزولی است. اتریوم در حال حاضر در حال انجام یک حرکت اصلاحی به سمت بالا است که می‌توان انتظار داشت یک موج نزولی دیگر داشته باشیم.»

تحلیل قیمت اتریوم

در حال حاضر، اتریوم بالای 1,900 دلار معامله می‌شود. نمودار هفتگی 4.23 درصد رشد را نشان می‌دهد، در حالی که در ماه گذشته قیمت 1.80 درصد افزایش یافته است.

Ethereum 24-hour price chart

در عین حال، مجموع اندیکاتورها احساسات صعودی با «خرید قوی» در 16 را نشان می‌دهد. میانگین‌های متحرک (MA) نیز یک سیگنال صعودی را نشانه گرفته‌اند و اسیلاتورها در منطقه خنثی هستند.

Ethereum 1-day technical gauges

اینکه آیا می‌توان به قیمت اتریوم خوش‌بینانه نگاه کرد، بیشتر به احساسات در اطراف این شبکه بستگی دارد، که با نشانه‌های مثبتی مانند کاهش میانگین کارمزدها و رکوردشکنی استیکینگ تقویت شده است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.