اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

شرکت‌های امنیتی Web3 مسئول اطمینان از محافظت از پلتفرم‌ها و برنامه‌های مبتنی بر بلاکچین در برابر تهدیدات سایبری هستند. این شرکت‌ها خدمات مختلفی از جمله ممیزی قرارداد هوشمند، تست امنیتی و پاسخ به حوادث را ارائه می‌دهند.  PureFi، یک پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) ، روش جدیدی به نام SafeTransact را برای بهبود امنیت تراکنش‌های Web3 معرفی کرده است.

امنیت وب 3 به شدت به توانایی منحصربه‌فرد بلاکچین‌ها برای ایجاد وعده‌ها و مقاومت در برابر مداخلات انسانی وابسته است. با این حال، این شبکه‌های کنترل‌شده توسط نرم‌افزار، به دلیل این واقعیت که تراکنش‌ها اغلب غیر قابل برگشت هستند، یک هدف بالقوه هک هستند. این به معنای نیاز به سطوح بیشتری از امنیت مبتنی بر پیشگیری است. افزودن SafeTransact به امنیت کریپتو جهانی در این زمینه کمک می‌کند.

SafeTransact تراکنش‌های بلاکچین را بررسی می‌کند و به سرعت کاربران را از هرگونه فعالیت مشکوک مطلع می‌کند. این ابزار برای ادغام با AMLSafe، یک کیف کریپتویی از همان اکوسیستم طراحی شده است.

سیستم SafeTransact آدرس توکن، آدرس فرستنده، آدرس خرج کننده و مبلغ را برای اندازه‌گیری ریسک تراکنش در نظر می‌گیرد. این سیستم داده‌های ورودی مانند آدرس‌های «از»، «به» و «مقدار» را برای تعیین سطوح ریسک برای تراکنش‌های انتقال توکن تجزیه و تحلیل می‌کند. برای تراکنش‌های سواپ، آدرس‌های صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX)، ارسال‌کنندگان وجوه، توکن‌های ورودی و خروجی، و مبالغ ارسال‌شده را تجزیه و تحلیل می‌کند تا ارزیابی جامعی از ریسک ارائه کند.

طبق آخرین گزارش Chainalysis، صنعت دیفای بیشترین تعداد هک و نقض داده را تجربه کرده است و فضای دیفای هنوز اقدامات امنیتی را برای کمک به کاربران برای حرکت در دنیای Web3 ایجاد نکرده است.

شرکت‌های امنیتی، ممیزی برنامه‌های Web3 را برای شناسایی آسیب‌پذیری‌ها و خطرات احتمالی انجام می‌دهند. توسعه ابزارهای امنیتی خاص بلاکچین که می‌تواند به شناسایی و جلوگیری از حملات به شبکه‌های بلاکچین کمک کند، در عملکرد آنها گنجانده شده است. این شرکت‌های امنیتی همچنین شیوه‌های کدگذاری امن را برای جلوگیری از آسیب‌پذیری در برنامه‌های Web3 پیاده‌سازی می‌کنند.

به طور کلی، شرکت‌های امنیتی به طور مداوم در حال نوآوری و توسعه رویکردهای جدید برای محافظت از تراکنش‌های Web3 هستند – با توجه به چالش‌ها و خطرات منحصربه‌فرد مرتبط با تراکنش‌های مبتنی بر بلاکچین.

5/5 - (11 امتیاز)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.