اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

ایجاد استخرهای کاندید در پولکادات (Polkadot)، که اجازه می‌دهد استیکینگ حتی به اندازه یک DOT هم انجام شود، توسط این پروژه در ماه اکتبر اعلام شد.

این استخر طبق اعلام پولکادات اخیراً به نقطه عطف جدیدی رسیده است. اما آیا این تاثیری هم برای DOT داشته است؟

بعد از اعلام استخرهای کاندید، پولکادات یک خبر قابل توجه دیگر را در ۲۶ نوامبر اعلام کرد. طبق آخرین نسخه منتشر شده، این استخر که اخیراً راه‌اندازی شده است، شاهد بیش از ۵۰۰۰۰۰ توکن DOT بوده است که توسط شرکت‌کنندگان استخر واریز شده است.

این نشان می‌دهد که استیک کنندگان بیشتری وارد استخر شده‌اند و تعداد کاندیداها افزایش یافته است. تعداد استیک کنندگان ازاین‌جهت افزایش یافته است؛ زیرا توکن‌های کمتری برای استیک و مشارکت، نسبت به گذشته، موردنیاز است.

حجم معاملات و قیمت DOT

اندازه‌گیری حجم واقعی توسط پلتفرم Mesari نشان داد که این توکن فصل چندان موفقی نداشته است. بررسی بصری نمودار نشان داد که حجم واقعی اخیراً تقریباً ثابت بوده و حتی به سمت ریزش متمایل بوده است.

علی‌رغم افزایش کیف پول‌ها از آخرین باری که شمارش شده، به نظر می‌رسد که تراکنش‌های قابل‌توجهی هنوز رخ نداده است.

با وجود آخرین دستاوردهای پولکادات، قیمت DOT تحت تاثیر قرار نگرفته است

هنگامی که به DOT ​​در یک دوره ۱۲ ساعته نگاه کنیم، واضح است که توکن تا حدودی نوسانی بوده است. همان‌طور که موقعیت بولینگر باند نشان می‌دهد، مجموعه‌ای از فراز و نشیب‌ها وجود داشته است.

بااین‌حال، به نظر می‌رسد که بولینگر باند، در زمان نوشتن این مقاله، در حال باریک شدن است – زمانی که قیمت بیش از ۲٪ افزایش یافته بود.

بااین‌حال، این انقباض می‌تواند نشان دهد که یک حرکت ناگهانی به سمت بالا یا پایین در شرف وقوع است.

با وجود آخرین دستاوردهای پولکادات، قیمت DOT تحت تاثیر قرار نگرفته است

احساسات نزولی همچنان بر روند کلی توکن تسلط دارد. بااین‌حال، مکان شاخص RSI نشان می‌دهد که روند نزولی توکن قوی نبوده است. علاوه بر این تایید کننده روند نزولی توکن، شاخص DMI بود.

خطوط سیگنال و منهای DI به طور موثر بیش از ۲۰ بودند. خط مثبت DI، که ممکن است نشانه‌ای از بهبود باشد در حال پیشروی به سمت خط ۲۰ است.

علاوه بر این، در جدیدترین به‌روزرسانی، این شبکه به گسترش ابتکار عمل ضد کلاهبرداری به رهبری کامیونتی اشاره کرد.

اعضای کامیونتی مسئول شناسایی و حذف وب‌سایت‌های تقلبی، پروفایل‌های شبکه‌های اجتماعی جعلی و برنامه‌های فیشینگ و دفاع از سرورهای Discord شبکه در برابر حملات هستند.

برای ادامه حفظ امنیت شبکه، جوایزی برای کاربران در نظر گرفته شد. فعالیت توسعه‌دهندگان در شبکه نیز زیاد بوده است. در زمان نگارش، تعداد این فعالیت‌ها ۱۴۰ بوده است.

منبع

کلید واژه ها

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.