ولیدیتورهای اتریوم از سال ۲۰۲۱ تاکنون بیش از ۲ میلیارد دلار از استیکینگ اتریوم سود کسب کردند
سیستم فروش بلیت NFT در خطوط هوایی آمریکای لاتین
بیتکوین بهترین دارایی از لحاظ عملکرد در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳

داده‌های اقتصادی پیش رو سلامت بازار کار ایالات متحده را ارزیابی می‌کند و جزئیاتی را در مورد نرخ بهره بانک‌های مرکزی ارائه می‌دهد.

در ادامه، جزئیات مربوط به این سه روز را بخوانید.

چهارشنبه

فدرال رزرو صورت‌جلسه نشست دسامبر خود را منتشر می‌کند، زمانی که بانک‌های مرکزی به افزایش 0.5 درصدی نرخ بهره کوتاه‌مدت رای دادند. در صورت‌جلسه جزئیات بیشتری در مورد تصمیمات مربوط به نرخ بهره ارائه خواهد شد.

همچنین روز چهارشنبه، مؤسسه مدیریت عرضه، داده‌های PMI تولید را برای ماه دسامبر منتشر می‌کند، و وزارت کار اطلاعاتی را در مورد تعداد فرصت‌های شغلی در نوامبر منتشر می‌کند.

پنج‌شنبه

وزارت کار ایالات متحده تعداد درخواست‌های کارگران برای دریافت مزایای بیکاری را در هفته منتهی به 31 دسامبر گزارش می‌کند.

مطالبات اولیه بیکاری در هفته قبل نسبتاً افزایش یافت، اما از نظر تاریخی پایین ماند و نشان می‌دهد که کارفرمایان همچنان تمایل دارند که کارگران را خود را حفظ کنند.

وزارت بازرگانی داده‌هایی را در مورد جریان‌های تجاری نوامبر منتشر می‌کند که انتظار می‌رود با کاهش واردات کالاها نسبت به صادرات، کسری کاهش یافته باشد.

جمعه

گزارش مشاغل دسامبر وزارت کار مهم‌ترین بخش داده‌های اقتصادی این هفته است. این گزارش نشان می‌دهد که نرخ بیکاری، ایجاد شغل و درآمد کارگران در ماه پایانی سال چگونه بوده است.

رشد حقوق و دستمزد در ماه نوامبر قوی باقی ماند و نرخ بیکاری در 3.7 درصد ثابت ماند، نشانه‌ای از اینکه بسیاری از کارفرمایان برای گروه محدودی از کارگران رقابت می‌کنند و دستمزدها را افزایش می‌دهند.

منبع: Wsj

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.