اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

قیمت اتریوم (ETH) برای اولین بار از آگوست 2022 برای مدت کوتاهی 1900 دلار را پس گرفت. داده‌های آنچین نشان می‌دهد که نهنگ‌ها پیش از ارتقای شبکه Shappela برای انباشت اتریوم عجله دارند. کامیونتی اتریوم انتظار دارد این ارتقا در تاریخ 12 آوریل انجام شود. به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاران بزرگ از احساسات منفی عمومی پیرامون اتریوم برای انباشت بیشتر استفاده می‌کنند.

با وجود بازگشت به بالاترین سطح 8 ماهه، احساسات عمومی پیرامون اتریوم تا حد زیادی منفی باقی مانده است. خرس‌ها انتظار دارند که پس از اتمام انتقال اتریوم2.0 در 12 آوریل، قیمت اتریوم زمانی که 13 میلیون اتریوم از استیک خارج می‌شود، سقوط کند.

بر اساس داده‌های پلتفرم Santiment، احساسات وزنی اتریوم از فوریه منفی باقی مانده است. از زمان رسیدن به 7.21 در 12 فوریه، احساسات وزنی اتریوم تا 7 آوریل به 0.19- کاهش یافته است.

انباشت اتریوم توسط نهنگ‌ها؛ آیا قیمت قبل از ارتقا Shapella از 2000 دلار عبور می‌کند؟

Weighted Sentiment نسبت منشن‌های منفی به مثبت یک دارایی را در رسانه‌های اجتماعی مرتبط مقایسه می‌کند. هنگامی که این معیار به طور پیوسته در زیر صفر حرکت می‌کند اغلب فرصت مناسبی برای خرید در کف فراهم می‌شود.

در نمودار دیگری نشان داده شده است که چگونه نهنگ‌های کریپتو که دارای 1 میلیون تا 100 میلیون کوین اتریوم هستند، زمانی که Weighted Sentiment روند منفی داشت، شروع به خرید کردند. بین 12 فوریه و 7 آوریل، نهنگ‌ها 2.4 میلیون اتریوم به ارزش تقریباً 4.4 میلیارد دلار به موجودی خود اضافه کردند.

انباشت اتریوم توسط نهنگ‌ها؛ آیا قیمت قبل از ارتقا Shapella از 2000 دلار عبور می‌کند؟

وقتی نهنگ‌ها برای چنین دوره‌ای طولانی به انباشت ادامه می‌دهند، زمان زیادی نخواهد گذشت که کوسه و سایر سرمایه‌گذاران خرد نیز دیدگاه صعودی پیدا کنند. اگر انباشت نهنگ‌ها ادامه یابد، زمانی که ترس، عدم‌اطمینان و شک فعلی (FUD) از بین برود، می‌تواند منجر به افزایش قیمت اتریوم شود.

به همین ترتیب، انباشت نهنگ‌ها می‌تواند الهام‌بخش بسیاری از سهامداران اتریوم 2.0 باشد تا پوزیشن خود را برای سود بیشتر – به جای فروش سریع – حفظ کنند.

پیش‌بینی قیمت اتریوم: 2000 دلار دست‌یافتنی است؟

نمودار Global In/Out of Money نشان می‌دهد که قیمت اتریوم احتمالاً به بالای 2000 دلار می‌رسد. همانطور که در زیر نشان داده شده است، اتریوم با مقاومت 1.16 میلیون آدرس که دارای 1.3 میلیون اتریوم در مسیر 2030 دلار هستند، مواجه است. اگر اتریوم بتواند از این مقاومت عبور کند، می‌تواند افزایش قیمت را تا 2500 دلار دنبال کند. با این حال، 8 میلیون آدرسی که 26 میلیون کوین با این قیمت خریداری کرده بودند، می‌توانند به یک فروش گسترده دست بزنند و قیمت اتریوم را به عقب برگردانند.

انباشت اتریوم توسط نهنگ‌ها؛ آیا قیمت قبل از ارتقا Shapella از 2000 دلار عبور می‌کند؟

با این حال، اگر قیمت اتریوم به زیر 1780 دلار سقوط کند، خرس‌ها می‌توانند کنترل بازار را به دست بگیرند. منتها 4.17 میلیون آدرس که 9.16 میلیون کوین در این قیمت خریداری کرده‌اند، می‌توانند حمایت قابل توجهی را ارائه دهند. اما اگر این خط حمایت نقض شود، قیمت اتریوم ممکن است تا 1630 دلار کاهش یابد.

منبع: beincrypto

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.