اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

ساختاری که در تحلیل‌های قبلی به آن اشاره شد همچنان معتبر است. تشکیل کف و سقف‌های پایین‌تر که یک ساختار خرسی را شکل می‌دهد. روند صعودی اخیر با رسیدن به مقاومت میانگین متحرک ۲۰ روزه متوقف شد. از طرفی میانگین متحرک ۱۰۰ روزه همچون حمایتی اتریوم را همراهی می‌کند. اگر گاوها می‌خواهند هیجانات صعودی را قبل از رویداد تاریخی اتریوم زیاد کنند بایستی قیمت را به بالای ۱۷۰۰ دلار ببرند. اگر این رخ دهد احساسات مثبت در کوتاه‌مدت بر بازار غالب می‌شود. از سوی دیگر زون حمایتی در بین حمایت استاتیک در ۱۴۲۰ دلار و میانگین ۱۰۰ در ۱۵۰۰ دلار است. شکستن و بستن یک کندل در زیر این سطح امیدها را برای شروع یک رالی بولیش محو می‌کند.

به‌عنوان نتیجه‌گیری، دیدگاه نزولی پابرجا باقی می‌ماند تا زمانی که قیمت به بالای ۱۷۰۰ دلار برود. همچنین نفوذ قیمت به زیر حمایت ذکر شده تریدرها را برای گرفتن پوزیشن شورت تشویق می‌کند.

ethereum daily timeframe

نمودار جفت بیتکوین

خرس‌ها در سطوح بالای ۰.۰۸ در نقش فروشنده هستند. این باعث شد که یک شکست فیک در نمودار ظاهر شود. قدرت بیشتر خریداران مشهود است، اگرچه برای ادامه تسلط بر بازار باید مقاومت افقی در ۰.۰۸۲ را حذف کنند. فعلاً سرمایه‌گذاران ترجیح می‌دهند اتریوم جای بیتکوین هولد کنند. سطح کلیدی حمایتی در ۰.۰۷۳ است. اگر بشکند تغییر روند بولیش تایید می‌شود.

bitcoin pair chart

داده‌های آن‌چین

ورودی بیتکوین به بازار مشتقات مجدد در حال افزایش است. ازآنجایی‌که این کوین‌ها برای هر دو پوزیشن لانگ و شورت می‌تواند استفاده شود انتظار افزایش نوسانات در روزهای آینده زیاد است. لازم به ذکر است آخرین بار این افزایش همراه با صعود قیمت بوده است.

ethereum: exchange reserve (derivation exchange)

سلب مسئولیت: تحلیل نوشته‌شده براساس نظر شخصی تحلیل‌گر بوده و سیگما هیچ مسئولیتی در این مورد ندارد!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.