مقدار اتریوم منتقل شده فقط یک ماه قبل از ارتقا ادغام، کنجکاوی کامیونتی را برانگیخته است، برخی ادعا می‌کنند که برای فروش است در حالی که برخی دیگر می‌گویند برای استیک کردن است.

یک کیف پول نهنگ اتریوم که در عرضه اولیه کوین (ICO) شرکت پیدا کرده بود و ۱۴۵,۰۰۰ اتر از سال ۲۰۱۴ هولد کرده است، پس از سه سال ساکن بودن، دوباره در ۱۴ آگوست فعال شد.

این نهنگ کوین‌ها را به کیف پول‌های متعدد منتقل کرده است. نقل و انتقالات در دسته‌های ۵,۰۰۰ اتریوم با تعداد کمی انتقال بیش از ۱۰,۰۰۰ اتریوم انجام شد. ارزش کل اتر منتقل شده بیش از ۲۸۰ میلیون دلار است و آدرس کیف پول در حال حاضر دارای موجودی ۰.۱۰۷ اتر است.

یک آدرس متعلق به زمان ICO اتریوم ۱۴۵,۰۰۰ کوین را انتقال داد

این انتقال دومین باری بود که این کیف پول از زمان ICO فعال شده است، اولین بار در جولای ۲۰۱۹ بود که در زمانی که اتر با قیمت ۲۱۹ دلار معامله می‌شد، ۵۰۰۰ اتر را به صرافی بیتفینکس ارسال کرد و ارزش تراکنش کمی بیش از یک میلیون دلار بود.

پس از ادغام موفقیت‌آمیز شبکه آزمایشی Goerli به Beacon Chain، آخرین تست قبل از انتقال رسمی، انتقال اتریوم به یک شبکه اثبات سهام برای ۱۵ سپتامبر در نظر گرفته شده است.

منبع

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.