اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

هارد فورک Cancun در سه ماهه سوم یا چهارم سال 2023 پیشنهاد EIP-4844 را اجرایی خواهد کرد. این امر در فناوری به نام “Proto-Danksharding” ظهور کرد که رول‌آپ‌ها را تقویت می‌کند. این فناوری به طور موثر به رول‌آپ‌ها اجازه می‌دهد تا داده‌های ارزان‌تری را به بلاک‌ها اضافه کنند و فی شبکه را کاهش دهند.

Proto-Danksharding چیزی به نام «حباب‌های داده» (Data Blobs) را معرفی می‌کند که می‌تواند ارسال و به بلاک‌ها متصل شود. این حباب‌ها برای EVM قابل دسترسی نیستند و پس از یک دوره زمانی ثابت به طور خودکار حذف می‌شوند.

در نتیجه، رول‌آپ‌ها می‌توانند داده‌ها را با فی کمتری ارسال کنند.

نقاط عطف نقشه راه اتریوم‌

فناوری اعتبارسنجی توزیع شده (DVT) یکی دیگر از نقاط عطف مهم در نقشه راه اتریوم است. در حال حاضر، استیکینگ انفرادی یک فرایند برای ولیدیتورها با 32 اتر است و خدمات استیکینگ مانند صرافی‌ها، متمرکز هستند.

اما با DVT استیکینگ گروهی برای شما و دوستانتان آسان می‌شود. آزمایشگاه Obol در حال کار بر روی یک راه حل DVT است که انتظار دارد تا قبل از سال 2024 به کار گرفته شود.

سومین نقطه عطف مهم، جداسازی پیشنهاددهنده و سازنده (PBS) است. هدف از این کار رسیدگی به مشکلات ناشی از حملات MEV (حداکثر مقدار قابل استخراج) است. این ارتقا باید فعالیت MEV را کاهش دهد؛ اما حداقل تا دو سال دیگر اجرا نخواهد شد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.