اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

بر اساس داده‌های اولیه منتشر شده در روز پنجشنبه، تورم در سراسر منطقه یورو در ماه فوریه به 8.5 درصد رسید. این نشان داد که قیمت‌ها با سرعتی که در ماه‌های اخیر ثبت شده بود، کاهش پیدا نکردند. تحلیلگرانی که در نظرسنجی وال‌استریت ژورنال شرکت کردند انتظار داشتند نرخ تورم در ماه فوریه کمتر از 8.2 درصد باشد. قیمت مواد غذایی ماه به ماه افزایش یافت و کاهش هزینه‌های انرژی را جبران کرد. تورم اصلی در ماه فوریه از 5.3 درصد در ژانویه به 5.6 درصد افزایش یافت.

تورم منطقه یورو در ماه فوریه به 8.5 درصد کاهش یافت

در روزهای اخیر، بازیگران بازار اظهار داشتند که آیا بانک مرکزی اروپا باید مواضع جنگ‌طلبانه خود را برای مدت طولانی‌تری حفظ کند – با توجه به اینکه ارقام تورمی داغ‌تر از حد انتظار در فوریه فرانسه، آلمان و اسپانیا وجود دارد.

به گزارش رویترز، کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا، روز پنجشنبه گفت که کاهش تورم همچنان به زمان نیاز دارد. این بانک نرخ هدف را ۲ درصد در نظر گرفته است. این احتمالاً باعث افزایش 50 واحدی نرخ بهره خواهد شد. در اظهارنظرهای گزارش شده توسط رویترز، لاگارد روز پنجشنبه گفت که این اقدام همچنان روی میز است، زیرا تورم بسیار بالاتر از هدف تعیین شده، باقی مانده است.

در حالی که ملاحظاتی مبنی بر اینکه سیاست پولی تهاجمی باقی مانده است، بازده اوراق‌قرضه اروپا در روزهای اخیر به بالاترین حد در چند سال اخیر رسید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.