اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو امروز در سخنرانی خود در کاپیتول هیل هشدار داد که نرخ بهره ممکن است بالاتر از حد انتظار افزایش یابد. علاوه بر این این‌طور عنوان کرد که مسیر کاهش تورم احتمالاً پر از دست‌انداز است. در این بازار سهام ایالات متحده و بیتکوین و همچنین واکنشی منفی نشان دادند و دلار تقویت شد.

مبارزه برای کاهش تورم و جلوگیری از رکود اقتصادی بحث داغ این روزهای فدرال رزرو است. علاوه بر این، از آنجایی که بیشتر سال 2022 همراه بود با افزایش نرخ بهره، پاول امروز نشان داد که افزایش نرخ احتمالا ادامه خواهد داشت.

فدرال رزرو از عزم خود برای مبارزه با تورم عقب‌نشینی نکرده است. از طرف دیگر، در سال گذشته با هر جلسه فدرال رزرو شاهد افزایش نرخ بهره بودیم، و از آنجایی که بسیاری امیدوارند که این سیاست‌های تهاجمی در نیمه اول سال 2023 به پایان برسد، به نظر نمی‌رسد که این امر محتمل باشد.

واکنش منفی بازار دارایی‌های ریسکی: در سخنرانی امشب رئیس فدرال رزرو چه گفته شد؟

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو امروز در سخنرانی خود در کاپیتول هیل خواستار افزایش احتمالی نرخ بهره بیشتر از حد انتظار قبلی شد. علاوه بر این، او به حاضران گفت که مسیر مبارزه با تورم فزاینده، احتمالاً ناهموار خواهد بود.

علاوه بر این، او خاطرنشان کرد که روندهای فعلی نشان می‌دهد که کار فدرال رزرو در مبارزه با تورم تمام نشده است. در حال حاضر محدوده هدف بین 4.50 تا 4.75 درصد است.

در نهایت، اگرچه ماه‌های پایانی سال 2022 شاهد کاهش نرخ تورم بودیم، ژانویه 2023 داستان متفاوتی را بیان کرد. پس از اظهارات امروز، پاول روز چهارشنبه در برابر کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان سخنرانی خواهد کرد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.