اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

داده‌های به اشتراک گذاشته شده توسط IntoTheBlock، یک شرکت پیشرو در تجزیه و تحلیل داده، نشان می‌دهد که تنها سه مورد از 10 مجموعه برتر NFT از نظر ارزش بازار در ماه گذشته افزایش قیمت (اتریومی) داشتند.

کریپتوپانکس با  (3.53٪)، آزوکی با (3.76٪) و Autoglyphs با (0.56٪) سه مجموعه‌ای هستند که در حال حاضر در 30 روز گذشته رشد را تجربه کردند.

داده‌های جدید نشان می‌دهد که اکثر مجموعه‌های NFT در نقطه تسلیم هستند

به طور کلی، با افزایش تنها چهار مورد از 20 مجموعه NFT با ارزش بر اساس ارزش بازار، این روند نشان می‌دهد که اکثریت قریب به اتفاق مجموعه‌های NFT در حال حاضر دوره نزولی را تجربه می‌کنند. قابل ذکر است، برخی از مجموعه‌ها، مانند Moonbirds و Doodles، در حال حاضر نزدیک به پایین‌ترین حد خود معامله می‌شوند و بیش از 80 درصد از ارزش خود را از بالاترین قیمت (بر حسب اتریوم) از دست داده‌اند.

داده‌های جدید نشان می‌دهد که اکثر مجموعه‌های NFT در نقطه تسلیم هستند

در حالی که ممکن است نگرانی‌هایی در مورد وضعیت بازار NFT وجود داشته باشد، لازم است به یاد داشته باشید که این بازار هنوز نسبتاً جدید و در حال تکامل است. برای بازارهای نوظهور دوره‌هایی از نوسانات غیر معمول نیست و بازار NFT نیز از این قاعده مستثنی نیست.

منبع: Finbold

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.