روز چهارشنبه، یکی از مشاوران صرافی ورشکسته ارزهای دیجیتال FTX، که توسط سم بنکمن تأسیس شد، اظهار داشت که این شرکت بیش از 5 میلیارد دلار را بازیابی کرده است. بااین‌حال، میزان ضرر مصرف‌کننده در سقوط اخیر هنوز مبهم باقی مانده است.

مقامات ایالات متحده بنکمن را به سازماندهی یک کلاهبرداری «حماسی» متهم کرده‌اند که ممکن است میلیاردها دلار برای سرمایه‌گذاران، مشتریان و وام دهندگان هزینه داشته باشد. ارزش این شرکت یک سال پیش 32 میلیارد دلار بود، اما در ماه نوامبر اعلام ورشکستگی کرد.

اندی دیتدریک، وکیل صرافی ورشکسته ارزهای دیجیتال FTX می‌گوید که این شرکت «5 میلیارد دلار پول نقد و کوین را بازیابی کرده است.» میزان کامل کسری مشتری صرافی هنوز نامشخص است.

کمیسیون اوراق بهادار باهاما دارایی‌هایی را توقیف کرد که بیشتر آنها توکن اصلی صرافی FTT بود. این دارایی‌ها در وجوهی که بازیابی شده است، لحاظ نشده است. در زمان انتشار، ارزش کل تمام توکن‌های در گردش 444.7 میلیون دلار بود.

علاوه بر این، گفته می‌شود که وکیل ورشکستگی به رویترز گفته است که این شرکت قصد دارد سرمایه‌گذاری‌هایی را که استراتژیک نیستند بفروشد.

ارزش دفتری این سرمایه‌گذاری‌ها 4.6 میلیارد دلار است. این وکیل همچنین ادعا کرد که آنها بسیاری از دارایی‌های کریپتویی غیرنقدی را کشف کرده‌اند.

منبع: Bitcoinist

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.