اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

او می‌گوید که Aptos روی چهار بخش تمرکز کرده است؛ زیرا به نظر می‌رسد که آنها بیشترین بهره را از ادغام فناوری بلاکچین برده‌اند.

او افزود:

«من فکر می‌کنم مشتقات و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) صنعت بزرگی بوده است که باید به آن توجه کرد. ما تلاش خود را در چهار دسته متمرکز می‌کنیم. اولی بازی، دومی رسانه‌های اجتماعی، سوم رسانه‌ها و سرگرمی‌ها و چهارمی امور مالی.»

به گفته شیخ، Aptos نه تنها از مزایای کلکسیونی‌های دیجیتال در بازی‌ها استفاده می‌کند، بلکه موارد استفاده جدیدی را برای صنعت ایجاد می‌کند، مانند یک بررسی تصادفی آنچین برای اطمینان از اینکه هیچ کس تقلب نمی‌کند.

از نظر رسانه و سرگرمی، شیخ می‌گوید فناوری بلاکچین می‌تواند به افزایش مشارکت طرفداران در یک رویداد کمک کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد حتی پس از ترک صحنه به تجربه خود ادامه دهند و با ارائه مجموعه‌ای به آنها که می‌توانند به‌عنوان یادگاری قابل اشتراک‌گذاری، گواهی حضور یا بلیت باشند، به آنها کمک کند.

شیخ همچنین می‌گوید که پروژه‌هایی که در Aptos ساخته می‌شوند از سرعت تراکنش بلاکچین استفاده می‌کنند، که به گفته او سریع‌ترین در بازار است و می‌تواند به فراگیری مالی کمک کند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.