اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

یکی از تفریحات لذت‌بخش برای بسیاری از افراد، بازی‌های کامپیوتری و مجازی هستند. اگر به دنیای بلاکچین علاقه دارید، بازی‌های کریپتویی می‌توانند یکی از بهترین راه‌ها برای تفریح و کسب درآمد باشند.

در این مقاله می‌‌خواهیم تعدادی از بهترین بازی‌های بلاکچین را به شما معرفی کنیم. برای این‌که برخی از بهترین بازی‌های بستر بلاکچین را بشناسید، این مطلب را تا پایان مطالعه کنید. یکی از راه‌های آشنایی بهتر با بازی‌های بحث درباره آن‌ها با دوستان است.

مقاله را با آن‌ها به اشتراک بگذارید و نظر آن‌ها را درباره برخی از بهترین بازی‌های موبایلی بلاکچین بپرسید. مطلب را با توضیحی کوتاه درباره بازی‌های بلاکچینی آغاز می‌کنیم و سپس تعدادی از بهترین بازی‌های این بستر را به شما معرفی خواهیم کرد. حتما مقاله را تا پایان بخوانید و آن را با دوستان و همکاران خود نیز به اشتراک بگذارید.

بازی‌های کریپتو طراحی شده‌اند تا شما بتوانید با بازی آن‌ها تفریح کنید و هم‌زمان درآمد مناسبی هم از آ‌‎ن‌ها کسب کنید. بازی‌های بلاکچین بازی‌های هستند که در بستر بلاکچین طراحی شده‌اند. اگر دوست دارید درباره بلاکچین اطلاعات دقیق و بهتری داشته باشید، بهتر است درباره آن مطالعه کنید.

مقاله‌ها و اطلاعیه‌های سایت سیگما منابع مناسبی برای مطالعه شما درباره بلاکچین هستند. کافی است به سایت مراجعه کرده و درباره موضوعی که می‌خواهید جست‌وجو کنید. اگر دوست دارید درباره همه موضوعات از پایه مطالبی را بخوانید، مجموعه مقالات سایت را دنبال کنید.

همان‌طور که گفتیم بهترین بازی‌های کریپتویی، بازی‌هایی در بستر بلاکچین هستند. برخی از این بازی‌ها به شما توکن‌هایی غیر‌قابل ‌تعویض می‌دهند.

به‌عنوان‌مثال، بیشتر شخصیت‌ها، کارت‌ها، موجودات یا آیتم‌هایی که در بازی وجود دارند، NFT‌هایی منحصر‌به‌فرد در بلاکچین هستند. این NFTها به شخصی تعلق دارند و داخل یا خارج بازی امکان انتقال آن‌ها به وجود دارد. در بهترین بازی‌های بلاکچینی که زمین یا پویایی دسترسی محدودی دارند، زمین و بسته‌ها در‌واقع همان NFT‌ها هستند.

تقریبا می‌توان گفت همه بازی‌های کریپتویی یا بهترین بازی‌های بلاکچین برای اندروید توکنی دارند که به‌عنوان ارز درون بازی یا انرژی استفاده می‌شود. این توکن‌ها ممکن است قابلیت تعویض داشته یا آن را نداشته باشند.

زمانی که شما از این توکن‌ها استفاده می‌کنید یا آن‌ها را برای بازی می‌سوزانید، توکن‌ها را از استخر حذف می‌کنید. معمولا در حالت عادی، توکن‌های داخل بازی را نمی‌توان با ارز‌های استانداردی که به ارز‌های فیات معروف هستند، خرید. در بهترین بازی‌های بلاکچین شما باید توکن‌ها را با ارز دیجیتال بخرید با آن‌ها را در خود بازی کسب کنید.

بازی‌های بلاکچین

بسیاری از بهترین بازی‌های بلاکچین یا بهترین بازی‌های کریپتویی، سازمان مستقل غیر‌متمرکزی دارند که آن را به‌صورت مخفف با حروف DAO نشان می‌دهند. این موضوع به معنی این است که بازیکن به‌عنوان حاکمیت مطلق بازی است.

بهترین بازی‌های بلاکچینی معمولا توکن حاکمیتی دیگری دارند که معمولا غیر‌قابل‌تعویض است. از این توکن برای رای‌گیری‌ها استفاده می‌شود. این توکن با توکنی که در بازی است، فوق دارد. این توکن به روند بازی و زیر‌مجموعه‌های آن کمک زیادی می‌کند. در بازی‌هایی که زمین NFT دارند، معمولا خود زمین به‌عنوان توکن حکومتی عمل می‌کند. این موضوع یعنی بازی‌ها برای رای‌گیری به زمانی بازمی‌گردند که فقط صاحبان زمین بتوانند در این موضوع شرکت کنند.

معمولا بهترین بازی‌های بلاکچین را با نام‌هایی مانند بهترین بازی ارز دیجیتال یا بهترین بازی‌های کریپتویی نیز می‌شناسند. دلیل این موضوع و نام‌گذاری‌ها این است که بازی‌ها به ارز‌های دیجیتال و کریپتوکارنسی ارتباط دارند. همه بهترین بازی‌های بلاکچینی و به‌طور‌کلی بازی‌های بلاکچین باید ارتباطی به کیف پول کریپتو داشته باشند.

این امر برای آن‌ها ضروری است. اغلب بازی‌ها برای جلب‌توجه افراد بیشتر، ارتباطی را ایجاد کرده‌اند تا بازیکن‌ها بتوانند تلاش‌های خود در بازی، فعالیت‌ها و آیتم‌ها را به ارز‌های دیجیتال تبدیل کنند.

اگر تا اینجای موضوع برای شما جالب بوده و دوست دارید درباره بهترین بازی‌های بلاکچینی اطلاعات بیشتری داشته باشید، بهتر است این مقاله را از سایت سیگما دنبال کنید.

یکی از بهترین راه‌ها برای درگیری با بازی‌ها این است که آن‌ها را به دوستان و آشنایان خود نیز معرفی کنیم. این کار باعث می‌شود تا اگر ما برای مدتی از بهترین بازی‌های بستر بلاکچین استفاده می‌کنیم، نتیجه‌ای را برای گزارش به دیگران هم داشته باشیم.

البته موضوع دریافت ارز‌های دیجیتالی به‌ازای انجام بهترین بازی‌های مبتنی بر بلاکچین نیز به‌خودی‌خود جالب است و افراد زیادی را به خود جذب می‌کند. برای شروع بازی‌ها با دوستان، بهتر است ابتدا این مطلب را با آن‌ها به اشتراک بگذارید.

معرفی بهترین بازی‌های بلاکچینی

آشنایی با بهترین بازی‌های بلاکچین برای کسب درآمد

در این مقاله قصد داریم تعدادی از بهترین بازی‌های بلاکچین را به شما معرفی کنیم. اگر قصد دارید درباره بازی‌های بلاکچینی بدانید و تعدادی از آن‌ها را انتخاب کنید، بازی‌های زیر را در بررسی بهترین بازی ارز دیجیتال داشته باشید و آن‌ها را با دیگر بازی‌ها مقایسه کنید. کسب درآمد از این بازی‌ها می‌تواند فرایند شیرینی باشد.

حتی افرادی که غیرحرفه‌ای بازی می‌کنند و دوست دارند کنار بازی‌های خود درآمدی داشته باشند، بهترین بازی‌های بلاکچینی فرصتی بی‌نظیر را برای آن‌ها فراهم کرده‌اند. توجه داشته باشید که لیست همه بهترین بازی‌های کریپتویی به همین موارد ختم نمی‌شود و بازی‌های بسیاری همه‌روزه به لیست بازی‌ها اضافه می‌شوند.

دنیای دیجیتال مسیری سریع دارد و ممکن است هر روز پیشرفت‌های بسیاری داشته باشد. به همین دلیل بهتر است همیشه اطلاعات خود را به‌روز و آپدیت نگاه دارید. یکی از راه‌های کسب اطلاعات به‌روز در زمینه دنیای بلاک‌چین استفاده از اطلاعیه‌ها و مقاله‌های سایت سیگما است بعد از مطالعه این مقاله حتما سری به دیگر مطالب سایت بزنید و از آن‌ها استفاده کنید.

ادامه مقاله را به معرفی برخی از بهترین بازی‌های بلاکچین اختصاص داده‌ایم که در زمان نگارش مقاله اگر برای بهترین بازی‌های بلاکچین برای اندروید جست‌وجو کنید، نام بسیاری از آن‌ها را می‌بینید.

بازی اکسی اینفینیتی (AXIE INFINITY)

آشنایی با بهترین بازی‌های بلاکچین برای کسب درآمد

بعید است درباره بهترین بازی‌های بلاکچین یا بهترین بازی‌های کریپتویی جست‌وجو کنیم و نان بازی زیبا و جذاب اکسی اینفینیتی را نبینیم.

بازی اکسی اینفینیتی به کاربران اجازه می‌دهد تا در آن فرصتی برای سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال داشته باشند. بازی کنید، سرمایه‌گذاری داشته باشید و درآمد به دست آورید. همه این‌ها را با بازی اکسی اینفینیتی یک‌جا دارید.

این بازی نیز مانند بازی سندباکس که در ادامه درباره آن صحبت خواهیم کرد، مبتنی بر بلاک‌چین اتریوم است. توکن‌های AXS و SLP در این بازی استفاده شده‌اند.

اگر تجربه آشنایی با بازی‌های پوکی‌مون و کریپتو‌ کیتیز را داشته باشید، اکسی اینفینیتی محیط و فضایی آشنا برای شما خواهد داشت. فرایند بازی در عین سادگی جذاب است. شما در بازی اکسی اینفینیتی، موجودات کوچکی به نام اکسی را تولید می‌کنید یا آن‌ها را می‌خرید.

بد نیست بدانید برای شروع بازی اکسی اینفینیتی باید حداقل سه اکسی داشته باشید. ارزش سه اکسی حداقل معادل 0.0421 اتریوم است. مبلغ روز اتریوم و دیگر ارز‌های دیجیتال را از سایت سیگما که یکی از بهترین سایت‌ها در زمینه ارز‌های دیجیتال است، ببینید.

مبلغی کمی برای یک بازی نیست، اما فرصتی برای کسب درآمد از این بازی که یکی از بهترین بازی‌های بلاکچینی است را در آینده خواهید داشت. اگر در بازی اکسی اینفینیتی برنده شوید، به شما SLP داده می‌شود یا بهتر است بگوییم آن‌ها را به دست می‌آورید.

از توکن‌های SLP برای ساخت بیشتر اکسی‌ها و فروش آن‌ها به دیگر بازیکن‌ها استفاده می‌شود. جالب این است که توکن AXS که توکن حاکمیتی در بازی اکسی اینفینیتی است در صرافی بایننس قابلیت معامله دارد. از این توکن برای خرید NFT در بازار بازی استفاده می‌شود.

بازی سندباکس (SANDBOX)

آشنایی با بهترین بازی‌های بلاکچین برای کسب درآمد

اگر بخواهیم لیستی از بهترین بازی‌های مبتنی بر بلاکچین داشته باشیم، حتما نام بازی سندباکس را در اوایل لیست می‌بینیم. سندباکس را از بهترین بازی‌های بلاکچینی می‌دانند و این بازی توانسته نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند.

سندباکس از ابتدای سال 2012 برای موبایل معرفی شد. چند سال بعد یعنی در سال 2018 سندباکس، پا به دنیای ارز‌های دیجیتال گذاشت و نسخه‌ای در بستر بلاک‌چین را رونمایی کرد. محیط سه‌بعدی و جالب بازی نظر کاربران زیادی را به خود جلب کرده است. علاوه‌بر جذابیت‌های بازی برای کاربران، فرصتی هم برای آن‌ها پیش آمده تا امکان خرید یا فروش دارایی‌های دیجیتال خود را در این محیط سه‌بعدی داشته باشند.

احتمالا اتریوم را می‌شناسید و شاید ارز دیجیتال آن را نیز خریده باشید. سندباکس روی این بلاک‌چین عرضه شده است. توکن‌های مختلفی در بازی استفاده می‌شوند.

LAND، SAND و توکن‌هایی که خود کاربر ایجاد می‌کند، از توکن‌های بازی سندباکس هستند. اگر بخواهیم درباره این توکن‌ها توضیحی بدهیم، SAND را باید به‌عنوان توکن اصلی بازی معرفی کنیم. LAND نیز توکنی در این بازی است که با استفاده از آن، دارایی‌های دیجیتال نمایش داده می‌شوند.

دنیای مجازی سندباکس به کاربران اجازه می‌دهد تا اکوسیستم خود را طراحی کرده یا آثار هنری دیجیتال بسازند. بعد از ساخت، کاربران به‌سادگی امکان فروش این موارد را دارند. اگر دوست دارید فضای بازی سندباکس، بهترین بازی‌های بلاکچینی را ببینید، کافی است به سایت آن مراجعه کنید.

بازی گیلد آف گاردیینز (Guild Of Guardians)

آشنایی با بهترین بازی‌های بلاکچین برای کسب درآمد

اگر درباره بهترین بازی‌های بلاکچین برای اندروید یا عبارت‌هایی مانند آن جست‌وجو می‌کنید، حتما بازی گیلد آف گاردیینز را نیز ببینید و بررسی کنید. بازی گیلد آف گاردیینز یکی از بهترین بازی‌های بلاکچین است که بر بستر بلاکچین اتریوم ارائه خواهد شد.

بله درست است بازی هنوز ارائه نشده و برای ارائه آن سال 2022 که در آن هستیم تعیین شده است. وقت آن رسیده تا سناریوی اتحاد برای نابودی هیولا‌ها را در دنیای بلاکچین را نیز تجربه کنید.

طراح بازی گادز آنچیند، این بازی را توسعه داده و قبل از ارائه توانسته توجه افراد بسیاری را به خود جلب کند. افراد زیادی نیز در لیست انتظار برای ثبت‌نام در بازی گیلد آف گاردیینز هستند.

همه موارد بالا باعث شده تا ما به‌راحتی این بازی را یکی از بهترین بازی‌های بلاکچین بدانید و جایگاه خوبی را میان دیگر بازی‌ها برای آن در نظر گرفته باشیم.

Ubisoft نیز که نامی آشنا در صنعت بازی‌های کامپیوتری است، حامی بازی شده است. بازی فضای جالب و گرافیک خوبی دارد. اگر برای بهترین بازی‌های موبایلی بلاکچین جست‌وجو می‌کنید، گیلد آف گاردیینز یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما خواهد بود. بازی گیلد آف گاردیینز روی کامپیوتر و موبایل قابل‌اجرا است.

برای اطلاعات بیشتر درباره این بازی حتما به وب‌سایت رسمی آن مراجعه کنید. حتما اطلاعات جالبی مانند تصاویر بازی و تاریخ ارائه آن را در سایت می‌بینید. بعد از آن تصمیم بگیرید که آیا این بازی می‌تواند میان بهترین بازی‌های بستر بلاکچین یا بهترین بازی‌های بلاکچین حضور داشته باشد یا خیر.

بازی دسنترالند (DECENTRALAND)

آشنایی با بهترین بازی‌های بلاکچین برای کسب درآمد

یکی دیگر از بازی‌های خوب و جالب در دنیای بلاک‌چین بازی دسنترالند یا دیسنترالند است. هر‌چه از زیبایی‌های دنیای بلاک‌چین، ارز‌های دیجیتال و متاورس خوانده‌اید را در این بازی خواهید دید.

موارد زیادی هستند که دسنترالند را به یکی از بهترین بازی ارز دیجیتال و بهترین بازی‌های بلاکچین تبدیل کرده است. کافی است بازی را ببینید تا به آن علاقه‌مند شده و دنیای جدیدی را برای خود بسازید. زندگی در دنیای مجازی در آینده به چه صورت خواهد بود؟

سوالی که یکی از بهترین بازی‌های بلاکچینی ایجاد شده تا پاسخی مناسب برای آن ارائه دهد. دسنترالند بر بستر بلاکچین اتریوم ایجاد شده است. آری میلیچ و استبان اوردانو افرادی هستند که این بازی زیبا را در سال 2015 ایجاد و ارائه کردند.

دسنترالند محیط خوب و امنی را برای کسب درآمد دارد و کاربران زیادی از آن استفاده می‌کنند. دسنترالند یک بازی واقعیت مجازی است و پلتفرم Dapp دارد و به کاربران اجازه می‌دهد تا در آن از آثار هنری مانند طراحی‌های سه‌بعدی و نقاشی کسب درآمد داشته باشند.

دسنترالند محیطی بی‌نظیر است، وارد آن شوید، درآمد کسب کنید، کسب‌و‌کار خود را معرفی کنید و از ارتباط با افراد مختلف لذت ببرید. جالب است بدانید بعد از تغییر نام فیس‌بوک به متا و ترند شدن متاورس، بازکن‌ها و علاقه‌مندان بیشتری را به خود جذب کرد.

بازی کریپتو کیتیز (Crypto Kitties)

آشنایی با بهترین بازی‌های بلاکچین برای کسب درآمد

اگر دقت کرده باشید در قسمت‌‎های قبل اشاره‌ای به نام یک بازی به نام بازی کریپتو کیتیز داشتیم. یکی از بهترین بازی‌های بلاکچین که طرف‌داران زیادی دارد، بازی کریپتو کیتیز است.

کریپتو کیتیز را از اولین بازی‌های مبتنی بر بلاک‌چین می‌دانند. اگر در دنیای واقعی دوست دارید گربه‌ای داشته باشید و آن را بزرگ کنید و این امکان برای شما فراهم نیست، همین حالا این بازی را امتحان کنید. کریپتو کیتیز بازی جالبی است که کاربران در آن گربه‌هایی را بزرگ کرده و مبادله می‌کنند.

بازی جذابیت‌های زیادی دارد و این موضوع آن را به یکی از بهترین بازی‌های بلاکچینی یا بهترین باز‌ی‌های مبتنی بر بلاکچین تبدل کرده است. اگر گربه‌های را با هم ترکیب کنید، به نژاد‌های خاصی دست پیدا می‌کنید که ارزش بالا‌تری دارند.

ظاهر، صفات و شخصیت گربه‌های بازی با هم متفاوت هستند. این ویژگی‌ها به نسل بعدی آن‌ها نیز منتقل می‌شود. کریپتو کیتیز بر بستر بلاک‌چین اتریوم ایجاد شده و توکن اصلی آن نیز همان اتر است. اگر دوست ندارید به بازی اعتیاد پیدا کنید، بهتر است به بازی جذاب کریپتو کیتیز نزدیک نشوید. برای شروع و دیدن تصاویر از رابط کاربری و گربه‌های بازی سری به وب‌سایت رسمی آن بزنید.

بازی کریپتویی رایگان تتان آرنا (Thetan Arena)

آشنایی با بهترین بازی‌های بلاکچین برای کسب درآمد

یکی از بازی‌های جذاب دنیای بلاکچین و کریپتو‌ها، بازی تتان آرنا است. اگر اهل بازی باشید یا بهترین بازی‌های بلاکچین را بازی می‌کنید، تتان آرنا یکی از رقبای اصلی بازی‌های قبلی شما خواهد شد.

این بازی محیط جذابی دارد و مراجعان را به خود جذب می‌کند. تتان آرنا در سال 2021 منتشر شده و سازنده‌های تایوانی بازی، دو نوع توکن را برای جذابیت بیشتر در آن اضافه کرده‌اند. توکن‌ها بازی تتان آرنا، THC و THG هستند. با برد در قسمت‌های مختلف بازی این توکن‌ها را به دست می‌آورید.

اگر دوست دارید درباره بهترین بازی‌های بلاکچینی تحقیق کنید، حتما این بازی را برای یک‌بار هم شده تست نمایید. بازی تتان آرنا مبتنی بر بلاک‌چین است و همان‌طور که گفتیم توکن‌های اختصاصی خود را دارد. اما چطور می‌توان از این بازی درآمد کسب کرد؟ شما در تتان آرنا این امکان را دارید که آیتم‌ها و آثار هنری خود را بسازید و آن‌ها را بفروشید.

جمع‌بندی

یکی از راه‌های جذاب و بی‌نظیر برای کسب درآمد از دنیای بلاک‌چین بازی‌های آن هستند. بازی‌های زیادی در فضای بلاک‌چین به وجود آمده‌اند و تعداد بازی‌های موفق نیز کم نبوده است.

در این مقاله سعی کردیم درباره بهترین بازی‌های بلاکچین صحبت کنیم و ضمن معرفی بهترین بازی‌های موبایلی بلاکچین و مانند آن‌ها، نکاتی را درباره این بازی‌ها و توکن‌های آن‌ها به شما آموزش دهیم. اگر به این حوزه علاقه پیدا کرده‌اید و دوست دارید درباره بهترین بازی‌های بلاکچینی اطلاعات دقیق‌تری داشته باشید، کافی است به سایت هر‌یک از بازی‌ها مراجعه مکنید.

حتما تعدادی از بازی‌ها را جست‌وجو کرده و با برخی فاکتور‌های آن آشنا شوید. سعی کنید برای شروع از بازی‌هایی استفاده کنید که طرف‌داران بیشتری دارند و درباره آن‌ها بعد از مطالعه اطمینان پیدا کرده‌اید.

سوالات متداول

در این قسمت تعدادی از سوالات متداول درباره بهترین بازی‌های بلاکچینی را بررسی می‌کنیم و پاسخی را برای آن‌ها می‌نویسیم. اگر سوال شما میان سوال‌های متداول نیست، حتما آن‌ را در قسمت نظرات زیر همین مطلب بنویسید تا دیگران به آن‌ها پاسخ دهند. اگر دوست دارید درباره برخی از بازی‌های نیز صحبت و بحث کنید، حتما نام بازی و نظر خود را درباره آن در کامنت بنویسید.

  • کدام بازی‌های کریپتویی یا بازی‌های بلاکچینی طرفداران بیشتری دارند؟

بازی‌های تتان آرنا، دسنترالند، اکس اینفینیتی و سندباکس در بین سایر بازی‌های بلاکچینی طرفداران بیشتری دارند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.