ولیدیتورهای اتریوم از سال ۲۰۲۱ تاکنون بیش از ۲ میلیارد دلار از استیکینگ اتریوم سود کسب کردند
سیستم فروش بلیت NFT در خطوط هوایی آمریکای لاتین
بیتکوین بهترین دارایی از لحاظ عملکرد در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳

لایت‌کوین اخیراً دستاوردهای خوبی به دست آورده است و پروژه حرکت رو به جلویی داشته است. این باعث شده است که برخی از تحلیلگران عقیده داشته باشند که این آلت‌کوین می‌تواند از نظر سود از بیتکوین بهتر عمل کند.

شبکه لایت‌کوین در این ماه به چندین نقطه عطف از نظر فعالیت‌های زنجیره ای دست یافته است. این پروژه تعداد 141 میلیون تراکنش را پردازش کرده است و با افزایش پرداخت‌ها بیش از 1 تریلیون دلار در شبکه جابه جا شده است.

علاوه بر این، طبق داده‌های BitInfoCharts، تعداد تراکنش‌های شبکه در سال گذشته ثابت و پایدار بوده و حدود 100,000 در روز در نوسان بوده است.

آیا دستاوردهای اخیر لایت‌کوین (LTC) می‌تواند باعث افزایش قیمت تا 100 دلار شود؟

بهبود شاخص‌های تکنیکال و فاندامنتال لایت‌کوین

نرخ هش شبکه لایت‌کوین نیز هفته گذشته به بالاترین حد خود رسید و به 670 TH/s (تراهش در ثانیه) رسید. در حال حاضر 659 TH/s است که طی 12 ماه گذشته 85 درصد افزایش یافته است. سختی ماینینگ که رقابت بین ماینرها را اندازه‌گیری می‌کند، نیز به سطوح تاریخی خود نزدیک است.

علاوه بر این، ارزش تراکنش شبکه طی دو هفته گذشته تقریباً دو برابر شده است. طبق داده‌های BitInfoCharts، این مبلغ از حدود 20,000 دلار در روز در 11 ژانویه به 46,000 دلار در روز در 23 ژانویه افزایش یافته است.

به گفته تام دانلیوی، تحلیلگر ارشد مساری، LTC در بازه سه ماه و بازه‌های زمانی یک‌ساله گذشته بهتر از بیتکوین و اتریوم عمل کرده است.

آیا دستاوردهای اخیر لایت‌کوین (LTC) می‌تواند باعث افزایش قیمت تا 100 دلار شود؟

این حرکت می‌تواند پیشتاز رویداد هاوینگ لایت‌کوین باشد که برای 3 آگوست 2023 برنامه‌ریزی‌ شده است – فقط 190 روز دیگر.

در طول آخرین چرخه، این آلت‌کوین با نزدیک شدن به رویداد هاوینگ خود در آگوست 2019، بازار را رهبری کرد. این رویداد پاداش استخراج بلاک را از 12.5 LTC به 6.25 LTC کاهش می‌دهد.

چشم‌انداز قیمت

همه این روایت‌ها در چند هفته گذشته بر قیمت لایت‌کوین تأثیر گذاشته است. این دارایی در حال حاضر با قیمت 91.06 دلار معامله می‌شود که افزایش 3.3 درصدی در روز را نشان می‌دهد.

لایت‌کوین در 23 ژانویه به بالای 92 دلار رسید و در صورت ادامه روند صعودی بازار، در مسیر رسیدن به 100 دلار در هفته آینده قرار دارد. همچنین از ابتدای سال جاری تاکنون 31 درصد رشد داشته است.

آیا دستاوردهای اخیر لایت‌کوین (LTC) می‌تواند باعث افزایش قیمت تا 100 دلار شود؟

این دارایی در حال حاضر در بالاترین سطح هشت‌ماهه معامله می‌شود و آخرین بار در اوایل ماه مه 2022 به بالای 100 دلار رسید.

علاوه بر این، بررسی بازه زمانی بلندمدت تصویر صعودی‌تری را برای قیمت‌های LTC و حرکت بعدی آن ترسیم می‌کند.

آیا دستاوردهای اخیر لایت‌کوین (LTC) می‌تواند باعث افزایش قیمت تا 100 دلار شود؟

منبع: Beincrypto

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.