اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

همان‌طور که بازار با روند نزولی دست‌وپنجه نرم می‌کند، فضای بازی‌های بر بستر بلاکچین به طور مخفیانه به رشد خود ادامه می‌دهد. انتظار می‌رود بازار گیم‌فای تا سال ۲۰۳۱ از ۷۴.۲ میلیارد دلار فراتر رود. بازاری که در سال ۲۰۲۱ در حدود ۸.۹ میلیارد دلار ارزش داشت.

با رشد این حوزه، نگاهی به پروتکل‌های برتر که بازار را حتی در شرایط نزولی اقتصاد کلان سرپا نگه می‌دارند، بسیار مهم است.

WAX و HIVE پیشرو در راه

طی چند ماه گذشته، کاربران گیم‌فای به دلیل چندین نقض داده و حملاتی که توسط پروتکل‌های برتر متحمل شده‌اند به طور قابل‌توجهی تحت تأثیر قرار گرفته است.

در طول سال جاری، حجم هفتگی گیم‌فای از ۱.۴ میلیارد دلار در نوامبر به ۴۵ میلیون دلار در هفته گذشته کاهش یافته است.

چگونه WAX و HIVE در خط مقدم گیم‌فای قرار دارند؟

بااین‌حال، WAX در بین ۳ بلاکچین برتر گیم‌فای، انتخاب شده توسط کاربران، و پس از آن HIVE قرار دارد.

داده‌های Footprint Networks نشان می‌دهد که بیش از ۸۲ درصد از تراکنش‌های بازی در بلاکچین Wax انجام می‌شود و پس از آن HIVE بیش از ۱۰ درصد تراکنش‌ها را در اختیار دارد.

چگونه WAX و HIVE در خط مقدم گیم‌فای قرار دارند؟

علاوه بر این، Wax از نظر میانگین گیمرها نیز پیشتاز است و بیش از ۳۲ درصد از کل سهم بازار را به خود اختصاص داده است. HIVE با ۲۶. ۶% رتبه دوم را در میان گیمرهای متوسط ​​به خود اختصاص داده و بعد BNB Chain با ۱۰.۸۵% قرار گرفته است.

چگونه WAX و HIVE در خط مقدم گیم‌فای قرار دارند؟

ظاهراً WAX و HIVE فعال‌ترین پروتکل‌هایی بودند که بر فضای گیم‌فای تسلط داشتند، درحالی‌که میانگین تعداد گیمرها در شبکه‌هایشان بالاتر بود.

همگام با WAX

از ژانویه تا آگوست، کیف پول‌های فعال منحصربه‌فرد روزانه شاهد کاهش بوده‌اند. در ماه آگوست، گزارش DappRadar نشان داد که روزانه حدود ۸۴۷۰۰۰ کیف پول فعال منحصربه‌فرد (UAW) با بازی‌های بلاکچین تعامل دارند که ۱۱ درصد کاهش نسبت به ماه گذشته را نشان می‌دهد؛ اما همچنان بیش از ۵۰ درصد استفاده صنعت را نشان می‌دهد.

بااین‌حال، HIVE به رشد آهسته و پیوسته خود ادامه داده است و تعداد بیشتری از کاربران فعال را در زمان نگارش این مقاله ارائه می‌دهد.

شایان ذکر است، داده‌های کاربران برتر گیم‌فای نشان می‌دهد که WAX با ۳۲۶۵۱۶ کاربر فعال همچنان در بازار پیشتاز است.

چگونه WAX و HIVE در خط مقدم گیم‌فای قرار دارند؟

بااین‌حال، نگاهی به حجم معاملات ۱۰ پروتکل برتر بازی برای WAX نشان می‌دهد که Alien Worlds با حجم روزانه بیش از ۶۷۰ میلیون نسخه پیشتاز است، درحالی‌که بازی‌های دیگری مانند R-planet و Taco حجم بسیار کمتری داشتند.

چگونه WAX و HIVE در خط مقدم گیم‌فای قرار دارند؟

با نگاهی به رشد WAX، آشکار است که علی‌رغم بازار نزولی، اکوسیستم متنوع این پلتفرم به پروتکل اجازه داده است تا بر بخش گیم‌فای تسلط یابد.

WAX و HIVE به دلیل استفاده از کاربران همیشه سبز و حجم معاملات نسبتاً بالاتر در مقایسه با حجم کلی بیشتر بازار، توانسته‌اند در خط مقدم گیم‌فای باقی بمانند.

منبع

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.