اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

پس از ارتقا اکوسیستم اتریوم که اخیراً در رویداد شانگهای رخ داد و امکان برداشت اترهای استیک شده فراهم شد، فعالیت استیکینگ در این پلتفرم نه تنها افزایش یافته است، بلکه در حال ثبت نتایج تاریخی است.

طبق داشبورد داده‌های Dune Analytics که نشان‌دهنده بازه هفتگی واریزی استیکینگ اتریوم است، شبکه اتریوم در هفته 17 آوریل 571,950 اتر دریافت کرده است.

بر طبق این نمودار، فعالیت استیکینگ در هفته‌های اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته است و بالاترین عدد روزانه را در 24 آوریل – با 126,080 اتر استیک شده – به ثبت رسانده است.

سرمایه‌گذاران نهادی در عرض یک هفته یک میلیارد دلار در اتریوم سرمایه‌گذاری کرده‌اند

همانطور که تام وان، تحلیلگر تحقیقاتی 21Shares، در یک توییت و اسکرین‌شات داشبورد در 24 آوریل توضیح داد، این افزایش تا حد زیادی توسط ارائه‌دهندگان خدمات استیکینگ نهادی و سرمایه‌گذاران بزرگی انجام می‌شود که به دنبال سرمایه‌گذاری مجدد پاداش‌های خود پس از خروج هستند.

سرمایه‌گذاران نهادی در عرض یک هفته یک میلیارد دلار در اتریوم سرمایه‌گذاری کرده‌اند

در واقع، فردی زوانزگر، رهبر اکوسیستم اتریوم در پلتفرم زیرساخت بلاکچین Blockdaemon، که با بسیاری از مشتریان سازمانی سروکار دارد، افزایش علاقه پس از Shapella را پیش‌بینی کرده بود. همانطور که او قبلاً به کوین تلگراف گفته بود، سرمایه‌گذاران حرفه‌ای بزرگ به فرصت‌های استیک کردن اتریوم علاقه‌مند هستند؛ زیرا آنها یک گزینه برداشت واضح دارند:

«احتمالاً برای چند هفته اول صف خواهد بود؛ بنابراین بهتر است منتظر بمانند تا این میزان به سطح عادی برسد.»

تحلیل قیمت اتریوم

در همین حال، قیمت اتریوم در زمان انتشار به 1956 دلار رسید که 7.01 درصد در 24 ساعت گذشته و 10.10 درصد نسبت به 30 روز گذشته افزایش یافته است.

سرمایه‌گذاران نهادی در عرض یک هفته یک میلیارد دلار در اتریوم سرمایه‌گذاری کرده‌اند

اینکه آیا حرکت مثبت استیکینگ به روند خود ادامه می‌دهد – و برای چه مدت – به ادامه علاقه ناشی از موسسات و سایر سرمایه‌گذاران اصلی که به دنبال راه‌های جدیدی برای افزایش سود خود هستند، بستگی دارد.

منبع: finbold

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.