ولیدیتورهای اتریوم از سال ۲۰۲۱ تاکنون بیش از ۲ میلیارد دلار از استیکینگ اتریوم سود کسب کردند
سیستم فروش بلیت NFT در خطوط هوایی آمریکای لاتین
بیتکوین بهترین دارایی از لحاظ عملکرد در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳

نشانه‌هایی پدیدار شده است که نشان می‌دهد اقتصاد چین ممکن است به کف خود رسیده باشد و احیای آن می‌تواند عرضه گاز را از غرب دور کند.

معاملات آتی معیار پس از کاهش 14 درصدی در روز دوشنبه، تا 4.6 درصد افزایش یافت. چشم‌انداز تقاضای چین برای اروپا کلیدی است، زیرا بخش عمده‌ای از زمستان هنوز باقی مانده است و موج سرمای کوتاهی در این هفته در منطقه در حال حرکت است. کاهش عرضه از سمت نروژ نیز به افزایش قیمت‌ها در روز سه‌شنبه کمک کرد.

معامله‌گران روی سرعت بهبود چین از محدودیت‌های کووید تمرکز خواهند کرد. تولید ناخالص داخلی سال گذشته 3 درصد افزایش یافت – بسیار کمتر از 8.4 درصد در سال 2021، اما بالاتر از پیش‌بینی اقتصاددانان.

درحالی‌که ذخایر کامل گاز برخی از خریداران چینی را مجبور می‌کند که محموله‌های LNG را تغییر دهند، بهبود سریع اقتصادی می‌تواند باعث افزایش مصرف و افزایش رقابت برای عرضه با اروپا شود، به خصوص اگر در آنجا نیز سرد شود.

سایر کشورهای آسیایی مانند هند و تایلند نیز به سرعت در حال بازگشت به بازار LNG هستند تا از قیمت‌های پایین‌تر استفاده کنند.

راب باتلر، یکی از شرکای شرکت حقوقی Baker Botts LLP، در مصاحبه‌ای گفت:

«تقاضای چین قطعاً بهبود خواهد یافت، اما باید دید که آیا این تقاضا به اوج سال 2021 خواهد رسید یا خیر. اجماع عمومی این است که تقاضا دوباره باز خواهد گشت، اما احتمالاً به اندازه قبلی نیست.»

منبع: Investing

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.