بیت کوین و اتریوم همچنان به روند رنج و گاهی نزولی خود ادامه می‌دهند. بیت کوین هفته معاملاتی آسیا را با 1.3 درصد کاهش در قیمت 26,779 دلار شروع کرد، در حالی که اتر با 0.8 درصد کاهش به 1806 دلار رسیده است. در ماه گذشته، بیت کوین عمدتاً در فاز تثبیت قرار داشته است – به آرامی به سمت پایین حرکت می‌کند، اما همچنان ارزش خود را حفظ می‌کند. تحلیلگران عقیده دارند که این وقفه در حرکت صعودی که از ابتدای سال شاهد بودیم، طبیعی و حتی ضروری است.

جو دی پاسکال، مدیرعامل BitBull Capital در یادداشتی برای کوین‌دسک گفت:

اینجاست که ما دوست داریم قبل از تست مجدد 30 هزار دلار در روزهای آینده تثبیت بیشتری را ببینیم. در حالی که ممکن است بازار در کوتاه‌مدت رشد نکند، عملکرد قیمت مطابق انتظارات است و شاهد تثبیت آن در خلال احساسات نزولی هستیم.

تحلیل بیتکوین

تورنادوکش

در همین حال، توکن TORN تورنادوکش پس از اینکه پروتکل دائو قربانی تقلب در رای‌گیری آخر هفته شد، شروع به ریکاوری کرده است. این حمله – که یک سوءاستفاده یا هک نبود – پیشنهادی توسط مهاجم ارائه می‌کرد که در ظاهر خوش‌خیم به نظر می‌رسید؛ اما به مهاجم اجازه می‌داد از طریق کد مخرب مخفی به همه آرای حاکمیتی دسترسی داشته باشد.

پس از آن، توکن TORN حدود 40 درصد کاهش یافت و از 5.76 دلار به 3.59 دلار رسید، اما اکنون در حال بهبود است و به 4.66 دلار رسیده است.

تورنادوکش

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.