اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

گپ‌ها نواحی در نمودار هستند که در آن قیمت دارایی به شدت بالا یا پایین می‌شود بدون اینکه معامله‌ای بین این سطوح قیمتی انجام شود. آنها اغلب به دلیل تغییر قابل توجه در احساسات بازار یا انتشار اخبار مهم رخ می‌دهند. بر اساس تئوری گپ‌ها، بازار در نهایت به این مناطق پر نشده باز می‌گردد و گپ را پر می‌کند و منجر به معکوس شدن قیمت می‌شود.

اشاره معامله‌گر افسانه‌ای، پیتر برانت، به گپ‌های قیمت بیتکوین - روندی نزولی در پیش است؟

در مورد بیتکوین، حرکت اخیر به سمت 27,000 دلار ناشی از موجی از لیکوئید شدن‌ها پس از فروپاشی بانک SVB و متعاقب آن بحران بانکی بوده است. این آشفتگی در بخش مالی سنتی بسیاری از سرمایه‌گذاران را بر آن داشته است تا به ارزهای دیجیتال به عنوان پناهگاهی امن روی آورند و از دارایی‌های خود محافظت کنند.

با این حال، مشاهدات برانت از گپ‌های پر نشده نشان می‌دهد که بیتکوین ممکن است از یک حرکت نزولی بالقوه مصون نباشد. اگر تئوری گپ درست باشد، ممکن است بازار به این سطوح بازگردد و منجر به کاهش قیمت بیتکوین شود. برای معامله‌گران و سرمایه‌گذاران ضروری است که بازار را زیر نظر داشته باشند و از پیامدهای بالقوه این گپ‌ها آگاه باشند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.