کاهش 10 درصدی توکن‌های در گردش USDC در 30 روز گذشته
مایکروسافت اج (Microsoft Edge) در حال آزمایش یک کیف پول کریپتویی است
بانک آمریکا به زودی Signature Bank را می‌خرد

FatManTerra در ۷ اکتبر ۲۰۲۲ به توییت منتشر شده توسط بنیاد لونا گارد پاسخ داد، جایی که دنبال‌کنندگان توییتر خود را در مورد اینکه چرا هنوز پس از سقوط استیبل کوین در می ۲۰۲۲  به دارندگان UST بازپرداخت نکرده است، خطاب قرار داد.

چه اتفاقی برای طرح اولیه LFG افتاد؟

در این توییت، LFG تعهد خود را برای بازپرداخت سرمایه‌گذاران کوچک‌تر با استفاده از ذخایر دارایی‌های باقی‌مانده خود تکرار کرد:

این توییت اولین به‌روزرسانی در مورد این وضعیت است آن هم پس از توییتی که در ماه می منتشر شد، جایی که LFG گفت که قصد دارد از تمام سرمایه‌های باقی‌مانده خود برای «غرامت به کاربران باقی‌مانده UST، کوچک‌ترین هولدرها در ابتدا» استفاده کند، اما هنوز این کار را انجام نداده است. مشکلات دادرسی:

این سازمان‌ بخشی از وجوه ذخیره خود را برای کمک به تقویت دلاری استیبل کوین UST پس از سقوط آن در ماه مه ۲۰۲۲ استفاده کرده بود. در زمان انتشار، ترکیب ذخیره شامل ۳۱۳ بیتکوین، ۳۹,۹۱۴ بی‌ان‌بی، ۱,۹۷۳,۵۵۴ آواکس، ۱,۸۴۷,۰۷۹,۷۲۰ استیبل کوین UST و ۲۲۲,۷۱۳,۰۰۷ لونا کلاسیک است.

FatManTerra بهانه ادامه دادخواهی را «به طور مشخص رقت‌انگیز» خواند، درحالی‌که یکی دیگر از کاربران توییتر SonicTheBer، اظهار تاسف کرد و گفت: این فقط کلاهبرداری در سطح بعدی است.

برای افزودن به این ترکیب، دادستان‌ کره جنوبی اخیرا دارایی‌های کریپتویی متعلق به LFG را مسدود کردند. LFG به‌شدت این ادعاها را رد کرده و گفته است که از می ۲۰۲۲ بیتکوین یا سایر توکن‌ها را از کیف پول خود منتقل نکرده است.

سپس FatManTerra از LFG خواست تا شواهدی ارائه دهد که چرا نمی‌تواند توزیع وعده داده شده را در صورت مسدود نشدن وجوهش انجام دهد:

در زمان انتشار، LFG هنوز پاسخی نداده است.

پس از سقوط TerraUSD، بسیاری از سرمایه‌گذاران UST به انجمن‌های Reddit رفتند تا ناامیدی خود را ابراز کنند که باعث شد یکی از سرمایه‌گذاران آماتور PersianCapital راه حلی برای توزیع مجدد وجوه پیشنهاد دهد. برای هر سرمایه‌گذار کوچک TerraUSD که UST را در بانک Terraform Labs سپرده است، LFG می‌تواند ۰.۳۰ دلار به‌ازای هر UST برگرداند. در آن زمان، ویتالیک بوترین، یکی از بنیان‌گذاران اتریوم، با این پیشنهاد موافقت کرد.

LFG چیست؟

بنیاد لونا گارد در ژانویه ۲۰۲۲ راه‌اندازی شد تا به رشد اکوسیستم Terra کمک کند؛ زیرا به دنبال ایجاد انقلابی در بازار مرکزی استیبل کوین بود.

وزارت امور خارجه کره جنوبی به‌تازگی اعتبار پاسپورت Kwon را پس از درخواست مقامات برای اضافه‌شدن او به فهرست قرمز اینترپل باطل کرده است. او به دلیل دست‌داشتن در کلاهبرداری پس از سقوط TerraUSD در کره جنوبی با یک دعوی حقوقی دسته‌جمعی روبرو است.

منبع

کلید واژه ها

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.