لین آلدن، استراتژیست کلان می‌گوید که در بلندمدت نسبت به بیتکوین بولیش باقی می‌ماند، با وجود اینکه قبمت بیش از ۶۰ درصد از بالاترین سقف خود کاهش یافته است.

آلدن در مصاحبه‌ای با تحلیلگر بازار، السیو راستانی، می‌گوید که او به تصویر بزرگتر نگاه می‌کند و اهمیت وجود بیتکوین را در محیط کلان می‌بیند.

«اساساً، اکنون زمان آن است که روی آنچه واقعی است، آنچه در حال ساخت است و چه مشکلاتی در حال حل شدن است، تمرکز کنیم، به ویژه زمانی که در سطح جهانی نگاه کنید و ببینید که چه مشکلاتی در سیستم پولی وجود دارد؟ با تورم چه اتفاقی می‌افتد، در کشورهای مستبد یا حساب‌های بانکی مسدود شده و مواردی از این دست چه اتفاقی می‌افتد، و چه فناوری‌هایی واقعاً می‌توانند برای آنها مفید باشند؟
به همین دلیل، من در بلندمدت از نظر ساختاری نسبت به بیتکوین بولیش هستم.»

او در ادامه اضافه کرد: آنچه در شبکه لایتنینگ اتفاق می‌افتد، آنچه در کیف پول‌ها و اکوسیستم‌های مختلف در سراسر فضا اتفاق می‌افتد، آنچه که با پذیرش در بازارهای در حال توسعه خاص اتفاق می‌افتد، آنچه با شاخص‌های آن‌چین روی می‌دهد. راه‌های مختلفی برای تجزیه و تحلیل بازار وجود دارد که فکر می‌کنم برای درک آنچه در زیر پوست بازار می‌گذرد، مفید باشند.

منبع

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.