اخبار کوتاه را در بخش اخبار فوری ارز دیجیتال سایت آکادمی بیت پین دنبال کنید!
صرافی کوینکس آدرس‌های واریزی شبکه ترون (TRON) را ارتقا داد
درآمد 3350 اتریوم برای آربیتروم DAO حاصل از کارمزد تراکنش‌ها

بیتکوین و اتر با نزدیکی به انتهای هفته، همگام با دارایی‌های سنتی کاهش یافتند، البته نه به همان میزان.

در بازارهای مالی سنتی، میانگین صنعتی داوجونز، نزدک و اس‌اند‌پی ۵۰۰ به ترتیب ۲.۱٪، ۳.۸٪ و ۲.۸٪ نزول را تجربه کردند.

بیتکوین پس از انتشار گزارش مشاغل ایالات متحده، در حجم سنگین ۱.۹ درصد کاهش یافت. قیمت‌ها در ساعات بعدی کمی بهبود یافتند و دوباره به حدود ۱۹۴۵۰ دلار کاهش یافتند.

اتر نیز که هنوز همبستگی محکمی با بیتکوین دارد، به روشی مشابه معامله می‌شود. دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، ۱.۷ درصد با حجمی بالاتر از میانگین کاهش یافت.

رشد مشاغل ایالات متحده در ماه سپتامبر کاهش یافت، اما نه به‌اندازه‌ای که اکثر ناظران بازار انتظار داشتند. حقوق و دستمزدهای غیرکشاورزی ۲۶۳۰۰۰ افزایش یافته است که کاهش ۱۷ درصدی نسبت به ماه آگوست را نشان می‌دهد، اما بیش از پیش‌بینی ۲۵۰۰۰۰ بود.

نرخ بیکاری در مقابل انتظارات ۳.۷ درصدی به ۳.۵ درصد کاهش یافت و نرخ مشارکت نیروی کار ۶۲.۳ درصد بود که اساساً مشابه نرخ ۶۲.۴ درصد در ماه قبل بود.

ارقام اشتغال شواهدی را نشان می‌دهد که اقتصاد در حال کندشدن است، اما برای کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC)، گروهی از مقامات فدرال رزرو که نرخ سیاستی بانک مرکزی را تعیین می‌کند، کافی نیست تا دور شدن از موج اخیر افزایش‌های خود را توجیه کند.

ابزار CME FedWatch اکنون شانس ۸۲.۳ درصدی را برای افزایش ۷۵ واحدی نرخ بهره در ماه نوامبر تعیین می‌کند. سوال بعدی ممکن است این باشد که آیا فعالان بازار احتمال افزایش ۱۰۰ واحد پایه را در نظر می‌گیرند یا خیر.

افزایش بیشتر بعید به نظر می‌رسد مگر اینکه گزارش شاخص قیمت مصرف‌کننده در سپتامبر که در ۱۳ اکتبر منتشر می‌شود، به طور شگفت‌انگیزی بالا باشد. گزارشی بیش از حد انتظار نشان می‌دهد که تلاش‌های فعلی برای مهار تورم آن‌طور که فدرال رزرو می‌خواهد کار نمی‌کند. یک نتیجه محتمل در این سناریو افزایش حتی تهاجمی‌تر نرخ خواهد بود.

منبع

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط مجاز نیست.